Přejít k hlavnímu obsahu

TESTOVALI JSTE: Jak u vás obstály vlasové přípravky Kérastase?

Foto: Kérastase/17.12.2018
Před nedávnem jsme na našem webu vyzvali čtenářky Marie Claire, aby otestovaly luxusní produkty na vlasy od značky Kérastase. Celkem šlo o 4 unikátní řady, které jsou vhodné pro různé typy kadeří. A jak to dopadlo?

Je něco jiného o něčem mluvit nebo to vyzkoušet na vlastní kůži. Abychom tedy značku Kérastase stále jen zbytečně nevychvalovali, rozhodli jsme se vás ji nechat otestovat. Tohle jsou vaše autentické reakce na každou řadu:

Řada ELIXIR ULTIME obsahuje komplex 4 vzácných olejů (kaméliový, arganový, kukuřičný a olej pracaxi) a je určena pro všechny typy vlasů. Vyživuje je, chrání a navíc jim dodá oslnivý lesk.

„Mám velmi jemné vlasy, které se však po používání produktů Elixir Ultime obalily a zpevnily po celé své délce. Nejen, že se méně mastily, ale navíc i jednodušeji tvarovaly do mých oblíbených účesů. A navíc ta krásná vůně!“ Markéta Vondráková

Linie RÉSISTANCE EXTENTIONISTE podporuje růst kadeří, posiluje je a zabraňuje jejich lámání až o 99 %. Navíc eliminuje roztřepené konečky a to až o 78 %.

„Po měsíci testování řady Résistance Extentioniste jsem spíš, než růst vlasů, pozorovala jejich vyšší odolnost, pevnost a celkově lepší kondici. Prameny jsou hebké na dotek, hladké a splývající. Vytváří přirozené vlny.“ Hana Melicharová

Produkty AURA BOTANICA RICHE se vyznačují přírodním složením a faire trade přístupem k získávání jednotlivých surovin. Jsou určeny na velmi suché vlasy.

„Řada Aura Botanica Riche mě zaujala především přírodním složením a fair trade přístupem. Skvěle mi doplnila můj životní styl. Nejvíc mě oslovila šamponová lázeň, která mé vlasy nezatěžuje.“ Vlasta Sekerová

Kompletní multiochranná péče pro barvené vlasy REFLECTION CHROMATIQUE je bojovníkem proti nežádoucím odleskům barvy.

„Po použití produktů z řady Reflection Chromatique byly mé vlasy vyživené, krásně lesklé, hebké a dobře se rozčesávaly. Prostě vypadaly skvěle. Mezi mé favority bych zařadila šampon a masku.“ Kateřina Cibulková

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole