Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tereza Faltinová nová vítězka PURE MODEL 2019 

Foto: Archiv/18.10.2019
PURE MODEL 2019 má své vítěze. Stali se jimi Jan Hamal a Tereza Faltinová. Společně získali kontrakt v hodnotě 1 500 000,- Kč. 

V galerii DOX+, centru současného umění se volili vítězové PURE MODEL 2019. Mezi dívkami zvítězila Tereza Faltinová. „Jsem dojatá, i když to není na mě vůbec vidět. Neuvědomuji si, že jsem zvítězila. Moc jsem to přála všem holkám. Byla tady totiž skvělá parta,“ přiznala hned po vítězství Tereza, která prý v sobě má smíšené pocity. Na casting do soutěže šla sama. „Ještě ale před tím mě v nákupním centru oslovila scoutka, takže už jsem maličko s modelingem koketovala. Rodiče mě podporují, ale je mi čtrnáct let, tak chtějí, abych nejdříve dodělala školu, než se vydám do světa,“ přiznala dívka, která si letos dodělává základní školu. A co si myslí vítězka, že vybrali právě ji? „Vlastně ani sama nevím. Možná jsem byla jiná než ostatní? Těžko říct, protože i pro mě to je velký otazník,“ dodala. 

Vítězem Pure Model 2019 se mezi chlapci stal Jan Hamal, který je o tři roky starší než Tereza Faltinová. Středoškolák ve vítězství vůbec nedoufal, jelikož měl dle svého názoru vekou konkurenci, přestože byli jen čtyři chlapci. „Fandil jsem všem, ale vím, že vyhrát mohl jen jeden. Kluci mi to opravdu přáli. Byli jsme super parta, tak doufám, že nám to zůstane i do budoucna,“ dodal Honza, který se aktuálně chystá pracovně do Milána. S jejím vítězstvím je spokojen i majitel modelingové agentury Pure Model Management. „Tereza je opravdu velmi zajímavá tvář a přesně vím, kde o ni bude velký zájem,“ řekl. 

O tom, kdo se stane vítězem především rozhodovali světoví scouti. Mezi nimi byli i taková jména jako Eirc Dubois z agentury Silent z Paříže, který je nejlepším bookerem světa. Postavil například topmodelku Evu Herzigovou. „Skvělá práce, úžasné finále a famózní vítězové. Musím říci, že jsem velmi spokojen a organizátorům přeji hodně sil do dalších ročníků,“ řekl. 

“Jsem ohromena nejen ze samotného finále, ale i z prostředí, které organizátoři zvolili. Myslím si, že jsme zvolili opravdu top mladé naděje, které velký potenciál prosadit se v zahraničí,” uvedla Christina McGuiness z agentury Izaio z Berlína. 

Za průběh celého finále se zasloužila kreativní ředitelka Pure Model Olo Křížová. “Jsem ráda, jak se nám vše podařilo. Musím přiznat, že finále Pure Model 2019 se pro mě nese v duchu nadpozemské krásy.” 

Společnost Pietro Filipi se stalo hlavním partnerem finále, proto všichni finalisté v závěrečné přehlídce představili aktuální kolekci podzim zima 2019/2020. V průběhu finále se pak představila autorská kolekce návrháře Martina Havla ODTRŽENO. “Oděv je pro mě nejen účelovou věcí, ale podobně pragmaticky vyjadřuje také životní filozofii člověka, který jej nosí,” říká sám návrhář. Návrhářka Dominika Kozáková se pak postarala o přehlídku na téma “dospívání a hry” mladých lidí a každým jednotlivým finalistou pak tvořila outfit na míru. Všichni soutěžící měli obuv značky Högl, která je partnerem soutěže. Dalšími partnery byla pak kosmetická značka Agrico oil, společnost Douglas, v jejichž prodejnách po celé republice probíhaly nejen castingy, ale společně se salonem Robert Starý se starali o vizáž a účesy všech finalistů. O lesk a krásné vlasy pak společnost Batiste pečovala díky suchým šamponům. A v neposlední řadě společnost ČD České dráhy, které všem finalistům věnovali elektronické knížky pro bezpečné cestování vlakem po celé republice. 

Během večera pak vystoupila zpěvačka Tereza Mašková, vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018, a to za doprovodu akrobatické choreografie na šále tanečnice Adély Míškové. Nechyběl ani duet Filipa Staňka a Viktora Konvalinky z nejnovější choreografie tanečního souboru 420PEOPLE s názvem Panthera v choreografickém zpracování Václava Kuneše. Ten se nechal inspirovat knižním bestselerem SAPIENS. V závěru pak vystoupila Julie Svěcená, vítězka a laureátka významných zahraničních houslových soutěží s klasickým přednesem Bachových skladeb. Celý večer provázel hlas herečky Petry Bučkové. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole