Přejít k hlavnímu obsahu

TAYLOR SWIFT: Best fashion moments

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Shutterstock/13.12.2018
Taylor Swift má dnes devětadvacáté narozeniny a my jí přejeme všechno nejlepší! Abychom oslavili tento významný den, připomeňme si její nejlepší fashion momenty.  

Taylor je jednou z největších hvězd planety, takže když opustí svůj dům (což se za poslední tři roky skoro nestává), lidé si toho okamžitě všimnou. Všudypřítomné hledáčky fotoaparátů ale nezajímá jen to, kam jde, ale také co má na sobě. Tato královna crop topů ušla dlouhou cestu, aby se z romantické country star stala neohroženou fashion divou. Její styl se stále vyvíjí a my se zatajeným dechem vždy jen čekáme, čím nás překvapí. Do té doby, než si opět oblékne outfit, který dokonale podtrhne její ženskost a neohroženost a my se k ní začneme modlit jako k nadpřirozené fashion múze, prohlédněte si s námi její top looky za poslední léta.  

TAYLOR SWIFT: Best fashion moments

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole