Přejít k hlavnímu obsahu

Tak trochu skandál! Saint Laurent představuje kolekci šperků ve tvaru mužského přirození...

Text: Jan Boublík, Foto: ysl.com/23.11.2018
Čtete dobře! Tyhle náušnice vypadají jako lidský pyj. Hot or not? 

Dědictví francouzské návrháře Yves Saint Laurenta dostalo tvrdou ránu, anebo naopak cool twist. Záleží jen a jen na vašem názoru. Nová řada šperků, kterou značka, nesoucí návrhářovo jméno, vydala obsahuje dvojici modelů zlatých náušnic, které se prodávají za zhruba dvě stě padesát liber. Na tom by ostatně nebylo nic zvláštního, pokud by model šperku neimitoval anatomii pánského přirození. Ke dvojici náušnic ladí v rámci edice ještě náhrdelník za pět set dvacet liber, který má podobný tvar jako náušnice. 

Twitter se po zveřejnění fotek kolekce ihned rozezněl pochvalnými, ale i pohoršenými komentáři. Fanoušci nové šperkařské kolekce jsou zatím zklamaní. Modely jsou na webu nedostupné a prodávají se pouze v rámci několika vybraných butiků v Británii. Jak se tyto netradiční šperky líbí vám?   

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole