Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemství Khloé Kardashian: Z čeho má tak plné rty, když to nejsou výplně?

Text: Jan Boublík Foto: Instagram/9.10.2018
Prý za to může síla ženského těla...

Taky vám při pohledu na některé isntagramové fotky Khloé Kadrashian vyvstává na mysl obrázek injekce botoxu přibližující se k jejím plným rtům? Sama Khloé nedávno své fanoušky vyvedla z omylu. Přiznala se, že zúročila výhodu, která je pro ženské tělo přirozená. .

Khloé je v šoubyznysu dost dlouho na to, aby věděla, jak se tahle hra hraje. Když se začalo mluvit o tom, že je závislá na injekčním zvětšování svých rtů, rozhodla se vyjít s pravdou ven. Její rty jsou přírodní. „Během natáčení celé jedné série Keep Up With Kardashians jsem byla těhotná. Nevím jestli to mají všechny ženy, ale zrovna já jsem byla z těch co měly naběhlé rty v důsledku těhotenství,“ přiznala se profesionální celebrita a neúnavná podnikatelka. Oznámení učinila skrze svůj instagamový účet při nahrávání jedné z mnoha instastories.

K celé kauze ještě doplnila: „S mým tělem se tou dobou dělo hodně věcí, problém je, že ne všechny ženy jsou během této doby intenzivně natáčeny.“ Odhalením však Khloé otevřela daleko důležitější téma, které aktuálně rezonuje americkou společností, a to takzvaný mummy shaming, tedy stav, kdy se těhotné ženy v důsledku tělesných změn raději straní pozornosti. Khloé ale připomněla, že to není potřeba a ve svých statusech v návaznosti na prvotní přiznání apeluje na ženy ať se nebojí pověsit na web i méně lichotivou selfie během toho nejnáročnější, ale zároveň nejkrásnějšího období v životě ženy.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole