Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Svěží vlasy vždy a všude (i v zimě)

Foto: L'Oréal/28.1.2019
Když máte (vlasy) pod čepicí.

Pokrývky hlavy jsou v zimě nezbytností, ať už hovoříme o čepicích, kloboukách nebo sportovních helmách. Nejenže chrání hlavu a vlasy, navíc nás také udržují v teple. Má to ale jeden háček – vlasy po jejich sundání nevypadají zrovna nejlépe.

Chcete jednoduchý návod, jak tento problém vyřešit? Jak se v několika vteřinách zbavit zplihlých vlasů, postrádajících tvar? Je to jednoduché! Stačí vám k tomu jen suchý šampon, kterým vlasy oživíte, dodáte jim texturu, díky čemuž budou lépe držet objem, a navíc je zbavíte přebytečné mastnoty.

Přibalte si lahvičku do kabelky a už nikdy nemusíte řešit nepříjemný pocit při sundávání pokrývky vlasů. Magic Shampoo od L’Oréal Paris přichází v pěti podmanivých vůních, takže vaše kadeře budou nejen svěží a plné objemu, ale také nádherně provoněné. Účinnou látkou tohoto produktu je rýžový extrakt, který absorbuje přebytečnou mastnotu, aniž by zanechával ve vlasech bílé stopy.

Čas, který ušetříte, protože si již nemusíte každý den umývat vlasy, věnujte sama sobě. Zasloužíte si to!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole