Přejít k hlavnímu obsahu

Svatba Marca Jacobse byla společenskou událostí sezony! Kdo byl pozvaný? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/9.4.2019
A tak žili šťastně až do smrti jako vydry... 

Marc Jacobs si o víkendu vzal bývalého modela a podnikatele s designovými svíčkami Charlyho “Char” Defrancesca. Ačkoliv byl jejich obřad v New Yorku jen velmi malý a intimní, pár si svatební a velkolepou okázalost vynahradil následnou recepcí. Ta se konala v prestižních restauracích The Grill a The Pool na Manhattanu a nejen, že byly tyto podniky vyzdobené až k prasknutí, hosté mohli ochutnat pětipatrové dorty a shlédnout zamilovaná domácí videa páru, ale také si odnesli spoustu dárků. V taštičkách našli kromě jiného vaporizér či mikinu s potiskem vyder, které, když se páří, hledají si partnera na celý život. 

Co bylo ale na celé párty nejvelkolepější je počet hvězdných hostů, které se této akce zúčastnili. Potkat jste zde mohli například Naomi Campbell, Kate Moss se svou dcerou Lilou Grace Moss, Chloe Sevigny, Christinu Ricci, Rachel Zoe, Kaiu Gerber, Debi Mazar, Ritu Oru, Ericu JayneMyu, Lil Kim, Bette Midler, Annu Wintour, Justina Therouxe, Emily RatajkowskiGigi a Bellu Hadid... a mnoho mnoho dalších!  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole