Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SUPERŽENY: Další díl našeho podcastu se Sentou Čermákovou

Foto: Archiv/20.11.2019
Pavlína Wolfová si tentokrát povídala se Sentou Čermákovou, vrcholovou manažerkou, která toho za den stíhá jako pět dalších lidí. Pracovala v Silicon Valley a dnes využívá své zkušenosti k mentorování ostatních. 

Pohybuji se dopředu pragmatickým tempem, říká Senta Čermáková, ředitelka pro inovace společnosti Deloitte. Její muž ovšem tvrdí, že si v hlavě vyrábí drogy, protože toho stíhá neuvěřitelně moc: Vizionářka, mentorka, vyučující kritického myšlení, manželka a matka, dle vlastních slov inženýr rodiny, tráví čas se svými blízkými, běhá, cestuje a spí ideálně 8 hodin.

Pavlína Wolfová si s ní povídala o tom, že ženy do leadershipu místo ega promítají mateřskost a empatii, o startupech jako tykadlech vývoje, o generaci, která už naštěstí gender ani národnost neřeší, ale také o tom, jaké to je, stát se postavičkou v manželových stand-up výstupech.

Celý podcast si můžete na Spotipy, iTunes nebo na našem webu

Čtěte také:
SUPERŽENY: Klára Kolouchová dalším hostem našeho podcastu
Nalaďte si náš nový podcast SUPERŽENY!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole