Přejít k hlavnímu obsahu

STEFANO GABBANA: “Chiaro, tvé svatební šaty byly laciné!” 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: David Bastianoni/5.9.2018
Cítíme snad tak trochu závist, že někdo nenavrhoval svatební šaty Chiary sám?

Módní návrhář Gabbana vyvolal velkou vlnu online nevole, když nazval svatební šaty blogerkyChiaryFerragni, která se o víkendu vdala za slavného italského hudebníka Fedeze, lacinými. A to dokonce přesně v její svatební den! 

A jak se odehrál celý incident? V okamžiku, kdy se na Instagramu objevila černobílá fotografie Chiary v jedněch z jejích tří svatebních šatů Dior Haute Couture, které pro ni navrhla exklusivně Maria Grazia Chiuri, Stefano Gabbana ji jednoduše okomentoval pouhým “cheap”. To samozřejmě vzbudilo velkou vlnu hromadného pobouření. Internetová veřejnost se samozřejmě postavila na stranu nevěsty. Gabbanův útok označila za neoprávněný a zbytečný. Jediné, co bylo podle ní laciné, byl jeho nepříjemný postoj. 

My pouze dodáváme, že cena svatebních šatů půvabné Chiary se dohaduje na 300 000 dolarů, trvalo neuvěřitelných 1 600 hodin je ušít a bylo na ně spotřebováno celých 400 metrů látky. Upřímně, opravdu se nám nezdají “cheap”.  

Zjistěte více o této pohádkové svatbě a o blogerčiných šatech v našem článku: Chiara Ferragni se vdala. Předčila její svatba i tu Meghan a Harryho ?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole