Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Stát se dominou? Ale jistě…

Text: Terezie Krejbychová, Foto: Unsplash/21.10.2018
Projít se mu po hrudníku v jehlových podpatcích, zamknout jeho penis do kovového pásu cudnosti, svým klínem mu nasednout na obličej, až skoro nebude moct dýchat… Kam až posunete své hranice?

Možná teď cítíte znechucení a říkáte si, že tohle tedy nikdy. Pak následující stránky raději přeskočte. Ale pokud teď cítíte zvláštní směs strachu, zvědavosti a vzrušení současně, ráda vám předám něco ze svých zkušeností. Jsem Otrokářka, tak mě znají lidé v BDSM komunitě, a velmi dobře vím, jak trápit muže, aby skučeli touhou. Ale také vím, jak se do podobných praktik pustit, aniž byste si odnesli nechtěné šrámy na těle i na duši.

Oblast BDSM nabízí nekonečně mnoho variant hrátek a rozkoší. Pokud vše správně uchopíte, objevíte naprosto magický svět, ve kterém můžete být 24 hodin denně a ovládat svého partnera i ve chvíli, kdy je stovky kilometrů od vás. Anebo jen jednou za čas opustit svou roli „spořádané ženy“ a jen na pár desítek minut ukázat svou temnou stránku? Můžete cokoli, co si jen budete přát. Pokud tedy máte toho „pravého“ či tu „pravou“ a jste oba na stejné vlně, už vám téměř nic nebrání v objevování nových druhů potěšení. Nic, co není protizákonné a s čím OBA souhlasíte, není zakázané. Jen pozor, abyste byli oba správně naladěni, což může být trochu oříšek. Řada lidí, mužů i žen, není výhradně dominantní nebo submisivní, ale naopak v sobě mají obě polohy, které se v jejich nitru i navenek střídají podle nálady.

Přečtěte si celý článek v listopadovém čísle Marie Claire, které najdete právě teď na stáncích!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole