Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné ceny!

28.6.2017
Letní inspirace a pět týdnů, během kterých můžete získat krásné letní ceny.

Sbalte si, letíme na dovolenou! Dovolená se rychle blíží a spolu s příjemnými starostmi, kam vyrazíte, vás bude čekat i balení. Abyste nezapomněli na nic důležitého, připravili jsme pro vás letní inspiraci, s kterou můžete soutěžit o výhry v celkové hodnotě 60 000 Kč!

Od 15.6. 2017 - 21.7. 2017 surfujte během online soutěže na marieclaire.czmarianne.czelle.czjoyonline.cz nebo svetzeny.cz a hledejte ikonky produktů, které vás navedou na soutěžní stránky. Na výherce, kterým se podaří posbírat nejvíce produktů v nejkratším čase, čekají každý týden hodnotné ceny. Můžete se navíc stát hlavním vítězem a získat ještě atraktivnější výhru! 

POZOR! V jednom z článků na hlavní straně MarieClaire.cz se skrývá soutěžní ikona. Článek musíte rozkliknout a hledat dole soutěžní ikonku Sbalit na dovolenou, která vás navede k soutěžnímu produktu.

PRAVIDLA SOUTĚŽE A CENY NAJDETE ZDE: 

LETNÍ INSPIRACE

 

>>> SOUTĚŽTE S LETNÍ INSPIRACÍ TAKÉ NA INSTAGRAMU <<<

Sdílejte na svém instagramovém účtu fotky s červencovou obálkou časopisu Marie Claire spolu s věcmi, které si sbalíte na letní dovolenou. Přidejte hashtagy #letniinspirace a #MarieClaireCZ a každý týden hrajte o kosmetický balíček Rituals Ayurveda a Vichy Slow Âge v celkové hodnotě 1 660Kč.

IMG_0886

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole