Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte poukázku na nákup v F&F Home

23.12.2015

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a vyhrajte poukázku F&F Home na nákup v hodnotě 500 Kč!

Vánoce se pomalu blíží a vy ještě vymýšlíte, jak kromě adventního věnce a jmelí dodat vašemu bydlení tu pravou kouzelnou atmosféru? Občas stačí i malý doplněk a vaše bydlení je rázem o něco útulnější. A protože vám chceme dělat radost, každý týden až do Vánoc teď soutěžíme o jednu poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup bytových doplňků značky F&F Home. Co pro výhru musíte udělat? Stačí během dnešního dne odpovědět na soutěžní otázku, která zní:   

Který z doplňků nové zimní kolekce se vám líbí nejvíce a proč? 

Zimní kolekci najdete zde

E-mail s odpovědí a předmětem F&F Home zasílejte na soutez@marieclaire.cz.  Nezapomeňte uvést vaše celé jméno a adresu. Vyhrává 50. správná odpověď. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získá výhru první správná odpověď. Hodně štěstí! 

Soutěž bude ukončena 22. 12. 2015 o půlnoci a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 23. 12. 2015. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

VÝHERCE POUKÁZKY ZE DNE 8. 12. 2015 : Tereza Černá, Třemošná. Gratulujeme!

VÝHERCE POUKÁZKY ZE DNE 15. 12. 2015 : Ludmila Janečková, Chvalčov. Gratulujeme!

VÝHERCE POUKÁZKY ZE DNE 22. 12. 2015: Kristýna Kopřivová, Libiš. Gratulujeme!

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole