Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

ŠTĚDRÉ VÁNOCE: Velká vánoční hra o nejkrásnější ceny

8.12.2015
Zpříjemněte si letos čekání na Ježíška a zúčastněte se naší velké vánoční hry Štědré Vánoce o bohaté ceny. S námi je teď každý den štědrý! 

Těšte se, protože stějně jako minulý rok, i letos vás čeká opravdu bohatá nadílka. Od 13. listopadu až do 16. prosince máte možnost zúčastnit se naší velké vánoční hry Štědré Vánoce a každý den tak vyhrát dárky a hodnotné ceny. A o co že se bude hrát tentokrát? Samozřejmě o vouchery, kosmetiku, módu, hračky a další. A pozor! Šanci na výhru máte tentokrát dokonce dvakrát. Na konci soutěže totiž navíc losujeme ze všech zúčastněných ještě o hlavní výhru, kterou nám do soutěže věnoval náš hlavní partner Marrionaud. Tou je pět poukázek v hodnotě 5000 Kč na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marriounaud. 

Pravidla soutěže jsou přitom vážně jednoduchá – vyhněte se lavině a dalším nástrahám, nasbírejte nejvíce bodů a výhra je vaše. Nezapomeňte, hrát můžete každý den na stedrevanoce.cz až do 16. prosince!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole