Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Soutěžte s Marie Claire a vyhrajte stylovou kabelku ECCO!

3.12.2014

Sledujete náš časopis? Nenechte si ujít jedinečnou možnost s námi soutěžit a vyhrát každý týden jednu kabelku značky ECCO!

Vánoce jsou časem rozdávání radosti. A protože my v Marie Claire rozdáváme radost často a rádi, máme pro vás další ze série soutěží o krásné ceny! Celkem třikrát budete mít nyní možnost vyhrát každý týden kabelku od značky ECCO, stačí se jen zapojit do soutěže a správně odpovědět na soutěžní otázku, která se váže k našemu časopisu. 

Minulé týdny jsme soutěžili o modrou kabelku Belaga City Bag v hodnotě 5.599 Kč a černou kabelku Natal v hodnotě 8.399Kč.

Tento týden soutěžíme o fialové psaníčko Derna Clutch v hodnotě 5.099 Kč!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO TENTO TÝDEN: 

Která česká herečka a moderátorka vám v našem lednovém čísle představí nejrůznější postoje a pózy spolu s jejich významy?

a) Vica Kerekeš

b) Tereza Voříšková

c) Iva Pazderková

Nápovědu hledejte zde.

E-mail s odpovědí a předmětem ECCO NATAL zasílejte na soutez@marieclaire.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Vyhrává 100. správná odpověď. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získají výhru autor první správné odpovědi. Hodně štěstí!

Soutěž bude ukončena 17. 12. 2014 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 19. 12. 2014. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

 

 

VÝHERCE: 

1. Modrou kabelku Belaga City Bag v hodnotě 5.599 Kč získává Gabriela Matúšková z Nymburka.

2. Černou kabelku Natal v hodnotě 8.399 Kč získává Anna Řepíková z Prahy.

3. Fialovou kabelku Derna Clutch v hodnotě 5.099Kč získává Tereza Vinšová z Prahy.

 Gratulujeme!

Více informací o značce ECCO najdete zde.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama