Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Soutěžte s Marie Claire a vyhrajte exkluzivní poukazy v hodnotě 3.000 Kč značky FREYWILLE!

16.6.2015

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a vyhrajte jeden z pěti poukazů v hodnotě 3.000 Kč, na nákup luxusních smaltových šperků, od rakouského výrobce FREYWILLE.

Společnost FREYWILLE působí na trhu více než 60 let, zabývá se zejména výrobou smaltových šperků, ale také doplňků, jako jsou hedvábné šátky či kabelky a nově i parfémy. Tým FREYWILLE se skládá z nadšených umělců, zlatníků a specialistů na design a smalt. Filozofie společnosti spočívá v její jedinečnosti, uměleckém projevu, brilantnosti barev a exkluzivní kvalitě. Omezená výroba v manufaktuře na původní adrese v centru Vídně, kde společnost byla založena v roce 1951, zaručuje nejvyšší standardy kvality v oblasti designu a výroby. FREYWILLE se soustředí na detail každého motivu či inspirace, což můžete vidět také na poslední kolekci Art Nouveau Vienna, kterou se vracíme ke kořenům společnosti. FREYWILLE je zastoupena svými nezávislými butiky v 35 zemích zahrnujících čtyři kontinenty, v Praze působí již více než 10 let.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

Jak se jmenuje nejnovější kolekce domu FREYWILLE?

a)      Passionate Russia

b)      Art Nouveau Vienna

Svoje odpovědi zasílejte do 23. 6. 2015 na soutez@marieclaire.cz a do předmětu napište FREYWILLE. Nezapomeňte uvést svoje jméno a adresu. Vyhrává každá 50. správná odpověď! Výherce budeme o výhře informovat emailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

VÝHERCI: Hana Hýžďalová, Anna Dostálová, Věra Bydžovská, Lucie Salabová a Lucie Filová. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole