Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Soutěžte s listopadovou Marie Claire!

redakce/2.11.2013
Více čtení a vice módy… Nová Marie Claire je nám teď  blíže než kdy předtím. Soutěžte tedy s námi o hodnotné ceny. Získat můžete parfém nebo předplatné!    

Teprve včera, tedy 1.11. 2013 jsme pro vás spustili nový web marieclaire.cz, jímž byl dovršen re-debut vašeho oblíbeného časopisu, který nově vychází ve vydavatelství Burda Praha. A protože si každá změna a pokrok žádá oslavu – připravili jsme si pro vás exkluzivní soutěž.

Více čtení a vice módy… Nová Marie Claire je nám teď blíže než kdy předtím. Na obálce exkluzivního listopadového čísla (s podtitulem: „Ve velkém stylu!“) se objevila Simona Krainová, jíž jsme fotili se známým slovenským fotografem Branislavem Šimončíkem. A právě s ní a celým novým týmem Marie Claire můžete nyní soutěžit o hodnotné dárky. Chcete vyhrát předplatné anebo luxusní parfém? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu hledejte uvnitř časopisu…

Vyhrává každý 200. soutěžící, nejprve 2x půlroční předplatné, pak 7x parfém, pak 1x roční předplatné. Parfém Tommy Hilfiger si skutečně vychutnáte. Peach Blossom je ovocná orientální vůně pro moderní romantičky. Nová esence z řad Tommy Hilfiger představuje svěží a okouzlujících vůni, jež je přesně taková, jako její nositelka. Je sladká, se zábleskem peprného bergamotu a skvěle se hodí do mlhavých dnů, pod kabát, do něhož je třeba se zabalit při nekonečných procházkách mořem opadaných listů.

Stačí tedy jen odpovědět na otázku: Top jaké značky má na sobě Simona Krainová na titulní straně nové Marie Claire?

 

Výherci parfému: Lenka Pohanková, Želetice u Kyjova Ladislav Halouzka, Karviná-Ráj Jolana Kajzarová, Třinec Tereza Studeničová, Semice Miloslava Burýšková, Zlín Jarmila Pejšhová ml, Veselí nad Moravou Andrea Drozdová Šramová, Moravská Třebová

Výherce celoročního předpaltného: Jiří Plechatý, Praha

Výherci půlročního předpaltného: Zdeněk Pavlíček, Žďár nad Sázavou Miloš Novotný, Lázně Bohdaneč

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole