Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Soutěž: Získejte lístky na červnový koncert kapely Thirty Seconds To Mars

16.6.2014

Už 30. června roztančí pražskou Tipsport Arénu populární americká kapela Thirty Seconds To Mars, kterou v roce 1998 založil známý hollywoodský herec Jared Leto spolu se svým bratrem Shannonem. Během pár let se z kapely, která původně vznikla pro zábavu, stala rocková ikona, která dnes stojí po boku největších amerických hudebních hvězd. Do dnešního vydali 30 STM čtyři studiová alba a prodali přes 10 milionů kopií!

Pokud se řadíte mezi fanoušky, ale nepodařilo se vám sehnat lístky, nezoufejte! Máte nyní možnost soutěžit s námi o dva lístky na červnový koncert téhle oblíbené americké kapely. 

Jak soutěžit?

Pošlete nám verš z vaší nejoblíbenější písně od kapely Thirty Seconds To Mars a napište nám, proč se vám daný verš líbí nejvíc. V redakci vybereme dva nejlépe okomentované verše, jejichž autoři vyhrají vstupenku pro dvě osoby na koncert kapely Thirty Seconds To Mars, který proběhne 30. června 2014 v Tipsport Aréně v Praze. 

E-mail s odpovědí a předmětem Thirty Seconds To Mars zasílejte na soutez@marieclaire.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Hodně štěstí!

Soutěž bude ukončena 20. 6. 2014 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 23. 6. 2014. O výhře vás budeme informovat e-mailem a výhra bude výhercům předána osobně po individuální domluvě.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (BURDA Media 2000 s. r. o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Výherci: Jana Morávková, Brandýs nad Labem, Kamila Opravilová, Václavov - Zábřeh. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama