Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz na nákup spodního prádla a vstupenku pro dvě osoby na Oxalis Fashion Show 2014

18.10.2014

Milujete módní přehlídky a společenské akce? Tak to si rozhodně nenechte ujít jedinečnou příležitost vyhrát vstupenku pro dvě osoby na módní přehlídku luxusního spodního prádla Oxalis dessous fashion show 2014 a k tomu poukaz na jeho nákup v hodnotě 1000 Kč.

Módní přehlídka Oxalis dessous fashion show 2014 se bude odehrávat v krásných prostorách Galerie Louvre na Národní třídě 22 na Praze 1.  Celá akce proběhne ve čtvrtek 23. 10. 2014 a začátek je stanoven na 19.00

A na co se můžete těšit? Každý host dostane welcome drink a drobné pohoštění při vstupu do prostor poté, co si odloží nepotřebné svršky v šatně u vstupu a nechá se vyfotografovat u foto stěny. Slavnostním večerem bude provázet moderátorka Štěpánka Duchková. Během módní přehlídky bude hostům předvedena kolekce spodního prádla jaro/léto 2015 od prestižních francouzských značek Passionata, Chantelle, Aubade a Lise Charmel. Každá značka bude mít svůj vlastní blok, který bude uveden několika málo slovy moderátorkou akce. Před závěrečným blokem bude pro hosty připraveno malé překvapení. 

Po skončení módní přehlídky bude na hosty čekat bohatý raut, který připraví Café Louvre. Pro hosty bude připraven další program, který zajistí naši partneři. Restaurace LaGare bude mít připravenou malou kuchařskou show, při které bude připravovat jejich specialitu Canard a la presse (francouzská kachna) velice zajímavá pro svou přípravu a každý host bude poté moci ochutnat tuto gurmánskou specialitu. Modelky bude líčit Lancome Beauty Institute a po skončení módní přehlídky bude připravený stánek, kde každý host bude moci dostat radu v oblasti líčení a péče o svou pleť, případně si budou moci dámy nechat osvěžit svůj make-up. 

Při odchodu z akce dostanou hosté taštičku s dárky a kontakty od Oxalis dessous a partnerů.

Že to bude krása říkáte? To určitě bude! Proto si nenechte ujít jedinečnou možnost si o vstupenky zasoutěžit! Odpovězte správně na soutěžní otázku a pro deset z vás máme připravený poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodech Oxalis v Praze a v Brně. Autoři 1., 50. a 150. odpovědi navíc získají vstupenku pro dvě osoby na Oxalis dessous fashion show 2014!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: 

Z jaké země pochází luxusní značka Passionata?

a) Belgie

b) Itálie

c) Francie

Nápovědu hledejte zde. www.oxalisdessous.cz

E-mail s odpovědí a předmětem OXALIS zasílejte na soutez@marieclaire.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Vyhrává 1., 50., 100., 150., 200., 250., 300., 350. 400. a 450. správná odpověď. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získají výhru autoři prvních deseti správných odpovědí. Hodně štěstí!

Soutěž bude ukončena 20. 10. 2014 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 21. 10. 2014. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.​

VÝHERCI:

Dana Barešová, Praha

Eva Kovaříková, Velké Pavlovice

Markéta Prokešová, Praha

Vendula Mikulková, Strážnice

Barbora Knapová, Měnín

Daniela Fialová, Popovice

Ivana Cachová, Praha

Michaela Pravcová, Jablonec

Helena Uhříková, Vsetín

Šárka Milatová, Praha

Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole