Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte parfém Killer Queen od Katy Perry

10.2.2014
Upozorněte na svou ženskou sílu vůní sebevědomé zpěvačky!

Katy Perry je opravdový fenomén. Věděli jste například, že se dělí s deskou Bad Michaela Jacksona o první místo coby album s největším počtem no. 1 hitů? Obě jich mají pět. Kromě hudebních triumfů ale slaví i úspěch na poli spolupráce s kosmetickými giganty a s vlastními parfémy. Poslední zmíněné má už dokonce tři – Purr, Meow! a Killer Queen. 

Zpěvačka z kalifornské Santa Barbary  se proslavila i svými nespoutanými uměleckými vizemi a originalitou. Často boří pravidla a rozbíjí zaběhnuté formy. Nebojte se vykročit z řady stejně jako ona a být sama sebou. Jako první krok můžete zvolit novou vůni, díky níž si vás každý zapamatuje. A toho určitě docílíte právě s Killer Queen. Základ parfému zachycující rebelantského ducha Katy Perry tvoří květina Red Velvet (nevadlec hřebenitý). Ta se stala jeho hlavní inspirací pro svou bohatost vínově červené barvy, sametový pocit připomínající královský plášť a výraznou květinovou vůni. 

Výrazný flakon ve tvaru šperku připomíná žezlo královny. Odstíny královské červené a zlaté zobrazují svůdnou sofistikovanost a nezákonný luxus. Mnohostranný flakon spočívá volně na svém podstavci jako drahokam hodný královny. Jeho majestátní vzhled je obohacen výraznou zlatou korunou představující vlastní erb zachycující hravou podstatu Katy Perry – královské kočky, houslový klíč, srdce a dýku.

MarieClaire.cz třem z vás parfém Killer Queen s radostí věnuje. Stačí se jen zapojit do soutěže. 

Výherci:

Alena Kašpárková, Ostrava
Jarmila Malaníková, Brno
Marie Štecherová, Opařany

Jak soutěžit?

Pošlete e-mail s odpovědí a předmětem Killer Queen na soutez@marieclaire.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Vyhrává každá 50. správná odpověď.

Nápovědu hledejte zde.

Soutěž bude ukončena 16. 2. a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 19. 2. 2014. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (BURDA Media 2000 s. r. o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole