Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na vyprodaný Electronic Beats Festival

15.2.2014
Užijte si to nejlepší, co nabízí současná elektronická hudební scéna!

Jako každý rok se i letos po vstupenkách na Electronic Beats Festival, který proběhne 28. března, jen zaprášilo. Tentokrát přivítají komorní prostory pražského Divadla Archa berlínské elektronické supertrio Moderat, Bonoba s živou kapelou a německo-japonskou formaci Diamond Version. Oblíbená hudební akce loni do České republiky přivezla superstar Lanu Del Rey a před dvěma lety zase představila místnímu publiku multitalentovaného umělce Woodkida.

Pokud nechcete na Electronic Beats chybět, ale nestihli jste si pořídit včas lístky, máte ještě naději! Jeden šťastlivec od MarieClaire.cz získá vstup pro sebe a doprovod. Stačí poslat správnou odpověď na jednoduchou otázku. A tu navíc najdete zde. Jednodušší už to být nemůže!

Soutěž ukončena

Vyhrává: Marta Vitů, Praha
 

Jak soutěžit?

Pošlete e-mail s odpovědí a předmětem Electronic Beats na soutez@marieclaire.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Vyhrává 250. správná odpověď.

Soutěž bude ukončena 21. 2. a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 26. 2. 2014. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php . Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (BURDA Media 2000 s. r. o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole