Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte fotoaparát La Sardina a láhev Viney k tomu

13.2.2015
Užívejte si života všemi smysly!

Tak tuhle soutěž budete doopravdy milovat. Pro všechny fanoušky Viney i pro ty, kdo zatím neměli možnost tenhle nealkoholický nápoj ochutnat, jsme si přichystali opravdu jedinečnou příležitost!

Zúčastně se naší soutěže a tři z vás mohou vyhrát láhev Viney a lomo fotoaparát La Sardina. Ten je unikátní v tom, že si jej můžete vyzdobit přesně podle vašich představ! Ty nejkrásnější okamžiky pak budete moct zachytit a s lahví Vinea si je i naplno vychutnat. A jak zní naše soutěžní otázka?

Z čeho se vyrábí bílá Vinea? 

a) z jablečného moštu

b) z hroznového moštu

c) z hruškového moštu

E-mail s odpovědí a předmětem VINEA zasílejte na soutez@marieclaire.cz.  Vyhrává 1., 100. a 200. správná odpověď. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získají výhru autoři prvních tří správných odpovědí. Hodně štěstí! 

Soutěž bude ukončena 20. 2. 2015 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 28. 2. 2015. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

Tuto soutěž vám přináší značka Kofola.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na http://burdamedia.cz/podminky.php. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

VÝHERCI: Jarka Sátrová, Lukavec, Martina Nídrová, Slatina, Dana Stellmacherová, Praha. Gratulujeme!

             

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole