Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SOUTĚŽ: Podpořte dobrou věc a vyhrajte náhrdelník BVLGARI

22.9.2015
Pro organizaci Save the Children.

Prsten a náhrdelník šperkařské firmy se stotřicetiletou tradicí BVLGARI podporuje organizaci Save the Children, a to už od roku 2009. Jak prsten, tak i náhrdelník jsou inspirovány ikonickou kolekcí B.zero1 a jsou dostupné ve všech buticích Bulgari celosvětově za cenu 510 $/ 450 € s tím, že nadaci Save the Children jde 100 $/ 75 € z každého prodeje. 

Butik BVLGARI, Pařížská 15, Praha, nebo www.bulgari.com

JAK SOUTĚŽIT? 

Pošlete SMS na číslo 900 10 30 ve tvaru:HRA mezera MC12Tato soutěž probíhá od 18. 11. 2015 do 16. 12. 2015. Výhru získá jeden soutěžící, který zašle svou SMS v termínu konání soutěže. Cena SMS je 30 Kč vč. DPH. Z každé přijaté SMS zaslané do této soutěže věnuje vydavatelství Burda Praha část na charitativní projekt "MADE BY". Hlasovat lze pouze v České republice. SMS službu poskytuje Burda Praha, spol. s.r.o. Technický partner Airtoy, a.s.

INFO: smssouteze@burda.cz, veškerá pravidla najdete na www.burda.cz/smssouteze

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole