Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SOUTĚŽ: O2 Smart Box – srdce chytré domácnosti, které přinese nejrychlejší WiFi připojení

Text a foto: PR/4.8.2017
Operátor O2 představil první zařízení, které vyvinul od prvotní skici až po finální podobu zcela ve vlastní režii. O2 Smart Box spojuje nejvýkonnější modem na trhu, WiFi router a zařízení pro připojení chytré domácnosti. Vše se navíc jednoduše ovládá pomocí mobilní aplikace.

O2 Smart Box ve čtyřech bodech:

  • Kombinuje nejrychlejší dostupný internetový modem, WiFi router a centrum připojení chytré domácnosti
  • Vše je možné jednoduše ovládat pomocí mobilní aplikace
  • O2 Smart Box umožní připojení desítek zařízení, jako jsou chytré zásuvky, zabezpečení domácnosti či chytré požární hlásiče
  • Za ojedinělým designem O2 Smart Boxu stojí Martin Tvarůžek, jediný český designer držící prestižní ocenění Red Dot Award ve strojírenské kategorii

"Nechtěli jsme, aby lidé svůj modem dál schovávali na místa, odkud hůř vysílá signál. Vytvořili jsme proto vertikálně postavený modem v matně černé barvě, jehož součástí je i displej s hodinami a také jedno z nejprodávanějších zařízení u nás - meteostanice s předpovědí počasí. V modemu jsou zabudovány antény, které zajistí 360stupňové pokrytí bytů i rodinných domů," popisuje designér Martin Tvarůžek.

Ovládání z jediné aplikace

Díky mobilní aplikaci budou všechny funkce zákazníkům dostupné v reálném čase z mobilu odkudkoli na světě. Z mobilní aplikace bude možné zkontrolovat stav připojení WiFi i všech dalších zapojených zařízení. Zákazníci tak mohou například zkontrolovat zabezpečení domácnosti, na dálku zhasnout světla či zapnout zalévání zahrady. Veškeré ovládání všech připojených zařízení bude dostupné odkudkoliv z jedné aplikace, přes kterou bude možné ovládat i více O2 Smart Boxů.

Prodej nového modemu zahájí O2 v srpnu. Přestože podobná zařízení v zahraničí vyjdou minimálně na deset tisíc korun, O2 nabídne Smart Box zákazníkům za zaváděcí cenu 3 499 Kč. Součástí balení bude i senzor na dveře zdarma. Prodej Smart Boxu O2 odstartuje se třemi doplňkovými službami - zabezpečením domácnosti, dálkovým ovládáním a požárním hlášením. Na podzim pak uvede další služby.

Zaujaly vás chytré funkce O2 Smart Boxu stejně jako nás? Jeden ze 3ks můžete totiž vyhrát!

>> Odpovězte na tuto soutěžní otázku <<

Proč by měl být O2 Smart Box zrovna váš?

* Soutěž probíhá od 4.8. do 16.8. 2017. Své kreativní odpovědi posílejte prosím na redakce@marieclaire.cz a do předmětu napište: O2 SMART BOX. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole