Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SOUTĚŽ: Cestujte bezpečně se Xiaomi Redmi Note 5A od O2

22.1.2018
Zná to každý – zabalit kufry, vyměnit peníze, najít cestovní pas. Před letošní dovolenou však můžete mít o jednu starost méně. O cestovní pojištění se totiž může postarat váš mobil. Nevěříte?

Chytré cestovní pojištění od O2 se totiž automaticky samo aktivuje pokaždé, když vyjedete za hranice. „Tuto chytrou funkci jsme zabalili do všech nefiremních hlasových tarifů – stačí si ji povolit, a pojištění se bude jednoduše zapínat samo podle toho, jak je zákazník se zapnutým mobilním telefonem v zahraničí,“ popisuje Markéta Gasiorovičová z O2, a dodává: „Je to naprostá svoboda. U cestovatelů je stále oblíbenější nesvazovat se organizovanými zájezdy, procestovat více míst a nevědět, kde budu zítra nebo kdy přesně se vrátím. Stejně jako spontánní krátkodobé výlety nejen po Evropě. I to je výhodou Chytrého cestovního pojištění. Nejen, že pojištění nemusíte zařizovat před každou cestou, ale nemusíte ani předem vědět kam a na jak dlouho pojedete. Nebo jestli vůbec odjedete. Dokud zůstanete v České republice, neplatíte nic. Poplatky se spustí až společně s pojistnou ochranou na základě informací o přihlášení SIM karty do zahraniční mobilní sítě, a účtují se stejnou sazbou na den, ať jste vyrazili kamkoli po světě.“

Soutěžte o chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 5A ve zlaté barvě v hodnotě 3 995 Kč (včetně DPH), ve kterém si můžete aktivovat Chytré cestovní pojištění od O2 a mít bezstarostnou dovolenou nebo pracovní cestu.

Odpovězte na tuto otázku :

Kde si můžete aktivovat Chytré cestovní pojištění od O2?

a) pouze v pražských pobočkách O2

b) v internetové samoobluze Moje O2, v některé z O2 prodejen nebo na lince 800 02 02 02

c) v mobilní aplikaci Chytrý cestovatel

* nápovědu naleznete na www.o2.cz/cestovani

 

Správné odpovědi posílejte do 28. ledna 2018 na redakce@marieclaire.cz a do předmětu napište: O2.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole