Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SHOES FIRST: Soutěžte o vouchery ALDO a tenisky NIKE!

5.10.2015
#SHOESFIRST

Máte slabost pro boty? Pak si nenechte ujít náš říjnový speciál Shoes First. Během jednoho měsíce můžete vyhrát až 30 párů luxusních bot!

Všichni moc dobře víme, že správně zvolené boty jsou pomyslnou tečkou každého outfitu. A protože my v redakci boty milujeme, připravili jsme pro vás stejně jako minulý rok exkluzivní akci s názvem Shoes First. Naše letošní říjnové vydání tak patří především botám a našemu velkému speciálu.

O co přesně jde?

Od 23. září až do 20. října máte možnost přihlásit se do soutěže na našich webových stránkách a získat skvělé dárky v podobě voucherů do prodejen ALDO v hodnotě 2.500 Kč nebo tenisky Nike. A to nejlepší? Každý den můžete o boty a vouchery soutěžit znovu!

Sledujte nás proto na našich webových a facebookových stránkách a nenechte si ujít ani jeden náš krok! Více o akci Shoes First najdete v našem říjnovém čísle a na www.shoesfirst.marieclaire.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole