Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot!

25.3.2015
#SHOESFIRST

Pamatujete si ještě na naši podzimní soutěž SHOES FIRST, ve které jste mohli soutěžit o více než padesát párů bot? Tak to si naši jarní edici této speciální akce doopravdy užijete. Tentokrát totiž během 28 dnů soutěžíme o 68 párů bot!

Naše dubnové číslo patří především botám. Velký speciál SHOES FIRST je plný inspirace, hvězdného stylu, neotřelého designu a hlavně bot nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení! Potrpíte si na sportovní módu, nebo dáváte přednost eleganci? Sledujte nás každý den na našich webových stránkách a na Facebooku a využijte tuhle neopakovatelnou možnost soutěžit o boty svých snů.

JAK SOUTĚŽIT: 

Od 25. března do 21. dubna 2015 budete mít možnost se na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz přihlásit do soutěže a získat každý den až tři páry bot z těch nejnovějších kolekcí známých návrhářů. A to nejlepší? Každý den soutěžíme o jiné páry! 

Těšit se můžete například na boty značek Baldinini, Beltissimo, Versace Jeans, Armani Jeans, DKNY, Penny Black, Geox, Marcha Ballerina, Nike, Puma, Ecco, Humanic, Keen, Rachel Zoe, Marc O'Polo nebo třeba Baldan, Moda di Fausto a Thierry Rabotin od Shoe Republic.

Takže, hodně štěstí a lovu zdar!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole