Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ MARIE CLAIRE: Péče proti vráskám EUCERIN Hyaluron-Filler

1.5.2018
Při příležitosti 10. narozenin Marie Claire jsme pro vás připravili deset dnů plných luxusních výher. Dnes můžete soutěžit o Eucerin péči proti vráskám z řady Hyaluron-Filler. 
Reklama

Společností Eucerin vyvinutá inovativní kombinace vysoko a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycin saponinu a dexpanthenolu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Noční krém navíc obsahuje koncentrovaný dexpanthenol, který podporuje regeneraci pleti.

Denní krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 si poradí s prvními známkami stárnutí suché kůže. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a přitom chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky.

Noční krém prosti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém ošetří první známky stárnutí tím, že vyplní jemné linie a vrásky, omladí vzhled a zároveň podpoří noční regeneraci pleti. 

Sérum proti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivním sérem proti vráskám, které bylo vyvinuto pro každodenní použití v kombinaci s denním a nočním krémem Eucerin Hyaluron-Filler. Moderní koncentrované sérum proti vráskám zesiluje protistárnoucí účinky denního a nočního hyaluronového vyhlazujícího krému Eucerin a omlazuje vzhled.

10. narozeniny Marie Claire - 1. 5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama