Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ MARIE CLAIRE: Luxusní sada pro vlasy z přírodní řady KÉRASTASE Aura Botanica

23.4.2018
Při příležitosti 10. narozenin Marie Claire jsme pro vás připravili deset dnů plných luxusních výher. Dnes můžete soutěžit o luxusní sadu pro vlasy z přírodní řady KÉRASTASE Aura Botanica.

Značka Kérastase je typická svojí zcela osobní péčí pro výjimečné vlasy. Protože chce i nadále nabízet personalizovanou péči pro stále rostoucí počet žen, které se zajímají o přírodu a přirozenost, rozšiřuje svou nabídku produktů o novou řadu Aura Botanica

Složení produktů pojala Kérastase jedinečným způsobem. Jemná aromatická šamponová lázeň Bain Micellaire byla vytvořena tak, aby odstranila veškeré nečistoty a mastnotu, a speciálně připravila vlasové vlákno na přijetí péče Soin Fondamental, která se následně vpije do vlasů a okamžitě je začíná vyživovat. Jedná se o jedinečné spojení dvou produktů, které se vždy musí používat společně. Přírodní řada obsahuje také hydratační hloubkovou péči Soin Fondamental, aromatickou směs vyživujících olejů Concentré Essentiel a hydratační olejovou mlhu Essence d’Éclat.

Sada produktů přírodní řady Aura Botanica pro rozzáření mdlých vlasů obsahuje: 2x Bain Micellaire – 250 ml, 2x Soin Fondamental – 200 ml, 1x Concentré Essentiel – 50 ml, 1x Essence ďÉclat – 100 ml, 1x Lait de Soie – 150 ml

Výherce zde zveřejníme po skončení všech kol, ve čtvrtek 3. května.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama