Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ MARIE CLAIRE: Kožený diář, zápisníky a měsíční kalendář FILOFAX

23.4.2018
Při příležitosti 10. narozenin Marie Claire jsme pro vás připravili deset dnů plných luxusních výher. Dnes můžete soutěžit o sadu ikonického koženého diáře, měsíčního plánovacího kalendáře a dvou unikátních zápisníků sladěné do pastelově růžové barvy.

Diář The Original

V jednoduchosti je krása a diáře The Original to dokazují. Ikonický design spolu s kvalitní a odolnou kůží odkazují na původní vzhled diářů Filofax. Včetně malého detailu na patentu zapínání v podobě odkazu na rok 1921, kdy byla společnost založena.

Klasický a kapesní FILOFAX Notebook nabízí jednoduchost poznámkového bloku spojenou s volností personalizace. Pevné desky z příjemného materiálu, dvojitá kroužková vazba a zavírání na gumu – to jsou poznávací znaky těchto poznámkových bloků. To největší kouzlo se však ukrývá uvnitř. Díky unikátní a chytré konstrukci si jednoduše můžete přidat, odebrat nebo přemístit jednotlivé stránky dle libosti. Jemné pastelové barvy těmto blokům zkrátka sluší. Opomenuty nezůstaly ani detaily v podobě gumičky a rozřazovače umístěného uvnitř bloku – všechno společně krásně barevně ladí.

Uvnitř každého Notebooku naleznete: 56 listů (linkovaných) - 100 gsm, pravítko/záložka apastelové barevné rozřazovače.

Měsíční plánovací kalendář

Přidejte vašemu Filofax Notebooku další rozměr a doplňte ho o tento měsíční plánovací kalendář. Rozložení kalendáře je měsíc na 2 strany. Jednotlivé měsíce jsou odděleny záložkou pro snadnou práci s kalendářem. 

Soutěž byla ukončena, výherce zde zveřejníme po skončení všech kol soutěže, ve čtvrtek 3. května.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama