Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

MEGA SOUTĚŽ: SHOES FIRST je opět tady a s ní velká spousta bot!

Milé čtenářky, milí čtenáři, 

soutěžte každý den o nové boty a to až do 19. dubna! Těšit se můžete na 55 párů bot předních módních značek jako jsou: Ecco, DKNY, Geox, NIKE, SALAMANDER, TOSCA BLU, PUMA či BALDININI.

Jak soutěžit?

  • Můžete soutěžit každý den až do 19. dubna 2016.
  • Jednoduše vyplníte formulář a odešlete jej.
  • Každý den o půlnoci bude vyhlášen výherce, jímž se stane vždy ten, který bude přesně v polovině z počtu všech přihlášených soutěžících.
  • V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím Burda Praha zaslána obuv konkrétní velikosti, o které jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. 
  • Jedná se o obuv značek: BALDININI, DKNY, GEOX, PUMA, SALAMANDER  a TOSCA BLU,  Dále firmou NIKE rozeslána obuv z aktuální nabídky kolekce 2015/2016 dle vámi vybrané velikosti. Dále voucher v hodnotě 2500 Kč pro výběr obuvi dle vlastního výběru v prodejnách ECCO. 
  • Výherci budou zveřejněni na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz vždy následující den po každé soutěži. 

Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme ilustrační foto páru bot, které jsou k dostání v prodejnách v  České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2016!

Výhercem se stává  ten, kdo bude přesně v polovině počtu přihlášených účastníků soutěže v konkrétním dnu a vyplní registrační formulář. Platí do vyčerpání zásob.

Zde malá ochutnávka bot, na které se můžete těšit!

MEGA SOUTĚŽ: SHOES FIRST je opět tady a s ní velká spoustu bot!

 Foto: Polyvore

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole