Přejít k hlavnímu obsahu

BOHATÁ NADÍLKA: Velká vánoční soutěž s Marie Claire!

18.11.2014

Ježíšek letos naděluje už od listopadu! V Marie Claire jsme si pro vás připravili velký vánoční strom plný bohaté nadílky! A co všechno můžete v naší velké vánoční soutěži vyhrát? Mimo jiné rozdáváme nejrůznější vouchery, šperky a další hodnotné dárky.

Letos o Vánocích si díky časopisu a webu Marie Claire můžete vybrat dárek svých snů. Na vanoce.elle.cz jsme pro vás připravili kouzelný vánoční stromeček s bohatou nadílkou. Každý týden můžete soutěžit o hodnotnou cenu, a to dle jednoduchých pravidel.

Soutěžit však můžete nejen s námi, ale dokonce i s našimi spřízněnými časopisy vydavatelství Burda Praha. Skvělé ceny pro vás totiž nachystali i v ELLE, Joy, Marianne, Maximu, Apetitu nebo Světu ženy. Stačí jen kliknout do našeho vánočního speciálu a vybrat si.

Dopřejte si Vánoce podle svých představ!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole