Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Soutěž BATIST NEJ SESTŘIČKA 2020 jde do finále

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/21.6.2020
Poděkování zdravotním sestřičkám a bratrům je v dnešní době potřeba více než kdy jindy. Jejich obětavost, pracovitost a osobní nasazení, se kterými denně zachraňují životy, nejvíce oceníme, když je sami potřebujeme. V mezičase ale na sestřičky (a stejně tak i zdravotní bratry) často zapomínáme. Proto je tu již 12. ročník soutěže Batist NEJ SESTŘIČKA, který má za cíl ocenit zdravotní sestřičky za jejich práci a osobní nasazení, ale také za lidský přístup, úsměv a ochotu.

Tradiční soutěž Batist NEJ SESTŘIČKA podporovaná společností Batist Medical má své tradiční místo mezi akcemi určenými pro zdravotnický personál. Ocenění práce sestřiček a bratrů není nikdy dost, zejména pokud jde o jejich lidský přístup, zájem o pacienta nebo profesionalitu. Nej sestřičku mohou každoročně nominovat lékaři, pacienti nebo kolegové za nadstandardní práci, laskavý přístup k nemocným nebo kolegialitu.

Finalistky soutěže v červnu čeká setkání v pražském hotelu Four Seasons. Finalistky zde natočí krátké medailonky a seznámí se na slavnostní večeři. Ještě jednou se pak setkají 12. září při slavnostním vyhlášení vítězek v Náchodě, kde je na radnici přivítá a městem provede starosta Náchoda a poslanec Jan Birke.

Záštitu nad 12. ročníkem soutěže Batist Nej sestřička 2020 převzali ministr zdravotnictví České republiky Adam Vojtěch, poslanec a starosta města Náchod Jan Birke, senátor Martin Červíček, předsedkyně zdravotního výboru poslanecké sněmovny Věra Adámková a náměstek hejtmana KVK pro zdravotnictví Aleš Cabicar a Česká Asociace sester.

Soutěž Nej sestřička tradičně pořádá společnost Batist Medical z Červeného Kostelce, významný evropský dodavatel zdravotnických a hygienických produktů na ošetřování ran, obvazů, hygienických pomůcek, roušek či dezinfekce.

Více na www.nejsestricka.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama