Přejít k hlavnímu obsahu

SOPHIE TURNER: Fanoušci Hry o Trůny budou z finále seriálů buď nadšení nebo hrozně zklamaní

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/3.10.2018
„Hrozně mě zajímá, jak na to budou reagovat fanoušci, ale když jsem dočetla scénář do konce já, bylo to pro mne srdcervoucí,“ říká herečka.

Příznivci seriálu z dílny HBO si již zvykli, že jim Hra o trůny nikdy nedá přesně to, co chtějí. Šťastná rodinka? Možná na pár dílů… Pravá láska? Ale opět jen na chvíli… Tragicky v tomto světě končí většina příběhů. Nyní míří seriál do svého finále! A herečka Sofia Turner tvrdí, že konec seriálu opět moc fanoušků nepotěší.

Sofia, která hraje v seriálu Sansu Stark poskytla rozhovor pro ING o očekávané finální sérii, která by měla ukončit celý příběh. Myslí si, že spousta fanoušků bude, co se týče rozuzlení celého příběhu, zklamaných, avšak mnoho z nich i nadšených.   

Nad jejím výrokem lze samozřejmě dlouho polemizovat. Znamená to, že dostaneme ponurý konec, na který jsou fanoušci zvyklí? Nebo můžeme očekávat veselý závěr? Upřímně, ten by neměl tak docela smysl, protože v Západozemí štěstí prakticky neexistuje. Pokud bychom si tedy měli vsadit, bylo by to na první variantu. A to zvláště kvůli tomu, co řekla poté... „Uvidíme spoustu slz… Hrozně mě zajímá, jak na to budou reagovat fanoušci, ale když jsem dočetla scénář dokonce já, bylo to pro mne srdcervoucí.“ To že v seriálu nás čeká smrt nějaké z hlavních postav se dá poměrně lehce očekávat, ale kolik epitafů vlastně máme chystat?

Ať to s našimi oblíbenými postavami dopadne jakkoliv, je jen jedna zaručená možnost, jak se to dozvědět. A na tu si musíme ještě několik měsíců počkat. Poslední série se diváci dočkají až příští rok, ale přesné datum zatím známé není. Víme, že motto závěru je „Valar Morghulis“ A.K.A. všichni musí zemřít.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole