Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Šlo Billie Eilish o život??? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/2.3.2020
“Upřímně jsem si nemyslela, že se dožiju 17 let.” 

Billie Eilish, osmnáctiletá popová senzace, jejíž kritiky vyzdvihované album When We All Fall AsleepWhere Do We Go? získalo nepřeberné množství různých cen, se otevřela a promluvila o velmi intimním tématu. Poté, co se její osoba stala mainstreamovou celebritou, zpěvačka začala vydělávat miliony, získala mnoho slavných “přátel” a fanoušky po celém světě, podlehla depresím. Toto období, které by si měla spíše užívat, pro ni nebylo vůbec šťastným.  

V rozhovoru s Gayle King se rozmluvila na toto téma a vysvětlila, jak bylo pro ni rok 2018 obtížný. Zpěvačka se potýkala s klinickými depresemi a začala díky svému meteorickému vzestupu ztrácet přátele, kteří již nechápali to, co prožívá. “Byla jsem tak nešťastná a necítila jsem radost. Nechci působit nějak temně, ale upřímně jsem si nemyslela, že se dožiju 17 let.”  

Když se jí moderátorka zeptala, zda někdy uvažovala o tom, že by si ublížila, odpověděla Billie: “Jo, vzpomínám si na jeden konkrétní případ, kdy jsem byla sama v hotelu v Berlíně a bylo tam okno. Brečela jsem, protože jsem myslela na to jak... ten způsob jakým jsem měla zemřít, chtěla jsem to udělat.”  

Díky Bohu, Billie je dnes mnohem šťastnější a její psychické zdraví se diametrálně zlepšilo. Své zkušenosti z minulosti chce nyní využít k tomu, aby zabránila svým fanouškům k takto radikálním krokům a ukázat jim, že vždy existuje naděje. “Vzala bych je (fanoušky) za ramena a řekla bych 'Prosím, starejte se o sebe, buďte na sebe hodní a milí. Nedělejte ten další krok a neubližujte si.'" 

Čtěte také: Billie Eilish byla na jednom rande v životě a byla to tragédie!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole