Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

#SLEVYSLEVYSLEVY: Shopping Fever se blíží 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv, Giphy/5.4.2019
Už víte, co si pořídíte vy?  

Již o víkendu 12.- 14.4. 2019 se můžete těšit na Shopping Fever - masivní nákupní event, který přinese více než 220 slev ve výši až 50 %! Do této akce je navíc zapojeno přes 2700 obchodů a 180 obchodních center, takže ani nemusíte daleko.  

Co víc? Čeká vás bohatý doprovodný program v Meeting Pointech v Praze v Centru Černý Most a Centru Chodov a Forum Nová Karolina v Ostravě. Na těchto místech také můžete dostat dárky. Stačí jen, když předložíte tři účtenky ze tří zapojených obchodů! Letošní novinkou je i EKO taška ze 100% bavlny, kterou si budete moci koupit za 29,-Kč u vybraných prodejců či právě v Meeting Pointech.  

Soutěže a mnohem více 
V Myslbeku pro vás navíc chystáme 11.4. skvělou fashion lounge, kterou si opravdu nechcete nechat ujít. Navíc zde budete moci soutěžit o nákupy s Veronikou Architevou! A jak je vyhrát? Stačí sestavit originální outfit, z čehož alespoň jeden kousek oblečení musí být pořízen v Myslbeku a vyfotit se před fotostěnou. Tuto fotografii pak už jen stačí nahrát na Instagram s hashtagem #ShoppingFeverMyslbekSoutěž bude probíhat v termínu od 15. 3. do 7. 4. 2019.  

V průběhu Shopping Fever však můžete soutěžit i o další ceny! Vyhrát můžete stylovou loknovací kulmu Rowenta od Datartu, romantickou noc pro dvě osoby v hodnotě 59 700 Kč s Mastercard programem Priceless Cities a samozřejmě další hodnotné ceny.

Happy Shoe Hour 
Stále nemáte dost? Nevadí. Značka HUMANIC v rámci akce Shopping Fever připravila ještě jednu speciální nabídku, které prostě neodoláte! Prvních deset z vás obdrží na stanoveném místě a v uvedeném čase k zakoupenému páru bot ještě poukázku v hodnotě 1000 Kč na další nákup! 

Jak získat z nákupů maximum? 
 1. Vystřihněte si kupony z kuponové knihy (součást aktuálního dubnového čísla Marie Claire), v obchodě označeném logem Shopping Fever vyberte to, po čem toužíte a u pokladny předložte příslušnou slevu. Součástí kuponové knížky je i unikátní kód, který v aplikaci odemkne seznam nabídek a informace o adresách obchodů, navigaci apod.

2. Nebo ještě lépe – stáhněte si mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a naplánujte si svůj víkend. Zakupte si elektronické slevové kupony a mějte je ve svém telefonu. Svět výhodných nákupů máte doslova na dosah ruky! 

Více informací a adresy obchodů najdete na www.myshoppingfever.cz a v aplikaci SHOPPING FEVER pro iOS a Android. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama