Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Skandinávský design a elegance, to jsou boty ECCO

Foto: Ecco/24.10.2019
Nová podzimní kolekce ECCO SHAPE SCULPTED MOTION je navržena pro každodenní nošení a nabízí ženám oporu a pohodlí v kombinaci s elegancí a skandinávským designem.

Díky modernímu designu je tato robustní, elegantní obuv velmi stylová a hodí se pro každou příležitost, Ať už se chystáte na večeři s klienty, na víkendový brunch nebo na procházky po městě, tato obuv vám poskytne pohodlí po celý den.

Nová kolekce
Vyberte si z kotníkové obuvi Chelsea nebo z obuvi na podpatku vysokém 35 mm, 55 mm nebo 75 mm, kde každý model disponuje revoluční technologií platformy SHARE ECCO. Tuto stylovou obuv ECCO SHAPE SCULPTED MOTION lze snadno kombinovat jak s formálním, tak i volnočasovým outfitem a díky inovativnímu pohodlí ji můžete nosit celý den.

Obuv kolekce ECCO SHAPE SCULPTED MOTION je skutečně prémiovým zvratem co se týče globálního trendu obuvi na podpatku. Obuv je vyrobená z prémiových bohatých usní vyvinutých ve vlastních koželužnách značky ECCO. Ženy najdou v kolekci ECCO SHAPE SCULPTED MOTION přesně ten model, který odpovídá jejich individuálnímu stylu, a to díky řadě ně kolika prémiových usní a materiálů, které se jak lesknou, tak mají i drsnější voskovanou povrchovou úpravu. Obuv je dostupná v sezónních barvách i černé a bílé.

ECCO SHAPE SCULPTED MOTION je kombinací technologie SHAPE, opravdového řemeslného zpracování a prémiových usní, díky čemuž je obuv na tvarovaném podpatku velmi pohodlná a můžete ji nosit celý den.

Za pohodlím je technologie
Mezi inovativní technologie uvnitř této obuvi patří technologie ECCO FLUIDFORM ™ Direct Comfort, která obepíná celý profil chodidla, přičemž poskytuje ideální rovnováhu odpružení a tlumení nárazů a vytváří kvalitní spojení podešve a svršku obuvi. Všechny modely v této kolekci disponují také technologií SHAPE Shank, která zajistí skvělou stabilitu. Formovaná mezipodešev poskytuje odpružení, tlumení nárazů a dokonalé padnutí obuvi.

Obuv z ECCO SHAPE SCULPTED MOTION se hodí na každou příležitost a nechává vyniknout ženskému stylu a pohodlí.

Více na group.ecco.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama