Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SHOWstudio Fashion Film Awards: Jak se promění nákupní centrum ve fashion scénu?

Foto: Archiv/27.10.2019
Britský obchodní dům Harrods opět ukázal příznivcům luxusní módy jak definovat trendy nové generace. Nové partnerství s ikonickou platformou SHOWstudio vyvrcholilo gala večerem Fashion Film Awards, který se konal v privátním salónku na 5.poschodí a odborné veřejnosti představil nové talenty v žánru "fashion film".

V letních měsících se na online platformách domu Harrods i kanálech SHOWstudio objevovala výzva pro mladé video tvůrce, aby přihlásili své dílo do prestižní soutěže. Odměna byla dvojí - team SHOWstudia výherce představí na svých online platformách a obchodní dům Harrods se na týden promění na luxusní video galerii, kde všechny vítězné filmy budou promítány na jejich velkoformátových SAMSUNG obrazovkách.

 

 

Projekt oslovil více než 400 tvůrců a porota SHOWstudia sestavená z autorit jako fotograf Nick Knight, designér Philip Treacy, topmodelka Winnie Harlow, návrhářka Simone Rocha, vlasový mág Sam McKnight a Raquel Couceiro (head of film at SHOWstudio) společně vybrali výherce jednotlivých kategorií.

Best Beauty Brand Film vytvořil Frank Lebon pro GUCCI, Frederik Heyman, jehož film nazvaný "13" se stal nejlepším animovaným fashion filmem, hlavní cenu si odnesl domů režisér Antoine Elroy za film "Unwordable". Předávání cen sledovali z publika osobnosti jako novinářka Hilary Alexander, módní ikona a hudebnice Daphne Guinness i excentrický designér Gareth Pugh s partnerem.

Milosh Harajda, Daphne Guinness a Nick Knight

Milosh Harajda, Daphne Guinness a Nick Knight

Obrovským úspěchem byla také nominace filmu The RITE, za kterým stojí slovenský tvůrce Adam Csóka Keller, který aktuálně působí v Berlíně a svým talentem zaujal přísně oko šéfa poroty Nicka Knighta, který před 20 lety SHOWstudio založil. Za dvě dekády se z jeho studia stala mezinárodně uznávaná platforma, která oslavuje svobodu, kreativitu a originalitu módního filmu a to spolupracoval s největšími ikonami pop kultury jako Kate Moss, Lady Gaga, Kanye West, Tom Ford, Rick Owens a mnoha dalších.

"Každý módní návrhář vytváří svá díla tak, aby byly prezentovány v pohybu, proto film je tou nejlepším způsobem jak pochopit jejich vizi. Jsem vděčný, že dnes můžeme spolu s Harrods objevit, prezentovat a oslavit budoucí hvězdu módního filmu, " uvedl Nick Knight během award ceremony.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama