Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Shopping fever bude letos online!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/20.3.2020
Ani v karanténě se nemusíte vzdát nákupů s mega slevami! 
Reklama

Váš oblíbený event Shopping Fever se blíží! Uskuteční se již 17.- 19. dubnaObchody jsou sice zavřené, ale to neznamená, že přijdete každoroční nákupy až s 50% slevamiTy budete moci všechny uskutečnit online z bezpečí vašeho domova, díky naší skvělé aplikaci.  

Domluvili jsme se s desítkami eshopů po celé republice, a ty vám nabídnou tento dubnový víkend ultimátní akce, které nesmíte propásnout! Získáte přes 120 výhodných nabídek do českých a slovenských e-shopů se slevou 20 až 50%. Být doma je psychicky náročné a strach z koronaviru je všudypřítomný! Pojďme si tedy koupit všichni něco hezkého, trochu se rozmazlit i v této těžké situaci a přijít na trochu jiné myšlenky!  

Jak to bude fungovat?  
Stačí si stáhnou aplikaci Shopping Fever a okamžitě získáte přehled o všech dostupných slevách a nabídkách. Zde si také můžete zakoupit elektronické kupony za 110 Kč a uplatnit je přímo prostřednictvím aplikace.  

Jestliže však máte i tištěnou přílohu Shopping Fever, kterou najdete v dubnové Marie Claire, neváhejte zadat unikátní kód do mobilní aplikace, který najdete na první stránce přílohy. Tam se vám zobrazí všechny informace o slevách. 

Doufáme, že vám touto akcí alespoň trochu usnadníme aktuální situaci a zvedneme vám náladu! Více informací najdete na www.myshoppingfever.cz a v aplikaci SHOPPING FEVER pro iOS a Android. 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama