Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Shanina Shaik potvrdila, že Victoria's Secret show 2019 je zrušená!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/5.8.2019
Jakou má tahle show budoucnost v éře #metoo?  

Přehlídka Victoria's Secret je jedním z nejprestižnějších módních eventů roku a účastní se jí nejen ty nepopulárnější topmodelky, ale i nejžhavější celebrity z celého světa. Každý rok se na tuto andělskou show těšíme a připadá nám, jako by tu byla odjakživa... oficiálně tedy odstartovala roku 1995, ale my si zkrátka již neumíme představit konec roku, bez této velkolepé podívané. Ovšem vypadá to, že se jí letos nedočkáme.  

Tuto nečekanou informaci prozradila deníku The Daily Telegraph modelka Shanina Shaik, která řekla: “Bohužel Victoria's Secret show letos nebude. Je to něco na co nejsem zvyklá, protože každý rok touhle dobou trénuju na to, být andílkem. Jsem si ale jistá, že dříve nebo později se něco opět dít bude. Myslím, že se teď společnost snaží pracovat na brandingu a nových cestách, jak přehlídku pojmout, protože jde o nejlepší show na světě.”  

Značka Victoria's Secret měla opravdu těžký rok. Od prohlášení CEO společnosti Lese Wexnera letos v březnu, že ikonická přehlídka nebude vysílána po dvaceti letech poprvé v televizi, až po kritiku, že tato show není dost inkluzivní a diverzifikovaná, speciálně, že se nezaměřuje na ženy všech tvarů a velikostí, teď asi opravdu potřebuje najít svou cestu v moderním světě. Jde sice o krásnou a pohádkovou fantazii, ale dnes lidé touží po opravdovosti a realitě spíše než po snech.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama