Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SEXBOTI: Jsou stroje v posteli lepší než my?

Text: Celia Walden, Foto: Getty images/25.9.2018
Mají bradavky podle přání zákazníka, osmnáct nastavitelných povahových rysů a umějí recitovat básně. Jejich milovníci a milovnice věří, že sexuální roboti léčí osamělost. Máme se bát, že nás stroje nahradí nejen v posteli, ale i v životě.

„Kukuřičný škrob.“ Daivin, ředitelka komunikace firmy Abyss Creation, vejde a pronese toto nepravděpodobné spojení, když mám obě ruce položené na hebkém a na dotek příjemném zadku. „Je na pokožce,“ vysvětluje mi. „Aby byla tak jemná, vtíráme do ní kukuřičný škrob. Neuvěřitelné, co? Sáhněte si na prsa.“ ‚Tanya – tělesný typ F‘ s prázdným pohledem a pootevřenými rty plnými očekávání nevypadá jako holka, která by okolo sexu dělala moc cavyků, takže jí rukou vklouznu pod tílko. Její prsa jsou hebká, a když zavřu oči, připomínají mi polštář z prachového peří, srst koťátka, samet a plátky růže zároveň. Vyvolávají pocit něčeho zdravého a příjemného, něčeho blízkého.

Pak si ale uvědomím, že jsem v továrně na sexuální panny v jižní Kalifornii. Abyss, společnost, která vyrobila Tanyu a jí podobné, v tomto skladišti o rozloze 750 m2 severně od San Diega sídlí už dvacet let. Výkonný ředitel Matt McMullen s podnikáním začal v garáži. Dnes je firma známá díky RealDolls, prvotřídním, ručně vyráběným a mimořádně realistickým sexuálním pannám. Pozornost však vyvolává část firmy Abyss, která se specializuje na umělou inteligenci Realbotix. Posledních pět let se sedmačtyřicetiletý McMullen snaží své panenky RealDolls přivést k životu. Vytvořil sexuálního robota jménem Harmony, s umělou inteligencí, přizpůsobitelnými bradavkami a volitelnou inteligencí. Když nastavíte intelektuální mód, Harmony může recitovat poezii, když její oduševnělost snížíte, je z ní zase pouhá figurína.

Přečtěte si celý článek v říjnové Marie Claire, kterou právě najdete na stáncích!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama