Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vztahy z Instagramu, hot trend č. 1

Text: Anna Křenková, foto: Getty Images/30.4.2018
A pak se vzali a žili spolu šťastně až do smrti. Kéžby. Většina z nás ví, že takhle to prostě nefunguje. Žijeme vztahy na Instagramu a vztahy mimo Instagram. Vítejte ve světě, kde vás nejnovější upgrade bude stát téměř vše.

Všechny to známe a všechny to chceme. Najít partnera, který se do nás zamiluje a udělá pro nás vše. S trochou štěstí se to podaří i na naší straně a my pak s ním utečeme do západu slunce a budeme žít šťastně až do smrti. V reálném životě není ale nic tak, jak se na první pohled zdá a už vůbec ne tak, jak to vypadá na Instagramu.

„Cože? Vy si píšete? Vždyť s tou svojí vypadají na Instagramu jako dream couple,“ nechápavě na mě zírala kamarádka potom, co jsem přiznala, že možná mám na cestě další aférku. Aférku s mužem, který byl zadaný. Bylo to tak. Na cestě nebyla jenom aférka, ale stál tam i fakt, že oni dva vypadali jako dream couple. Na Instagramu ovšem. V reálném životě už tak moc ne. Po večerech jsme se spolu dostávali ke konverzacím zakončenými lahví vína nebo pozváním na večeři a po nocích se konverzace měnily v něco, co se prostě vaší druhé polovičce neříká. Všechno mezitím, co ona spala a nebo dostala od svého přítele smsku, ve které stálo, že on odjíždí na neodkladný business víkend z Prahy. Zatímco ona přidávala fotku na Instagram, já s ním seděla na večeři a v jeho očích viděla ďábla, který ale skvěle líbá. A tak si tu žili. Jedna na Instagramu, jedna mimo Instagram. Jedna měla všechno na oko, druhá měla všechno doopravdy a nebo naopak? A nebo prostě neměla žádná vlastně nic?

Dřív jsem měla představy o šťastném konci. Přeci jenom si pan Darcy vzal Elizabeth a Carrie skončila s panem Božským. Čím jsem ale starší, začínám se bát pocitu, že se svým soulmate se máte poznat a strávit zbytek života odloučeni. Vybírat si jednu stranu, tu na Instagramu, tu za Instagramem. Stačí to? A bylo to takhle vždycky nebo se nám až v dnešní době rozbuší srdce nejistotou, když vidíme, že naše drahá polovička dala „follow“ na Instagramu slečně, která má prostě podle vás asi něco, co vy nemáte?

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama