Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tomáš Baldýnský o vibrátorech na každou příležitost

Tomáš Baldýnský/20.7.2014
Reklama

Přiznejme si, že je na světě málo míst, na nichž se spolehlivě pokaždé dozvíte něco nového, jako jsou sex shopy. A tím nemyslím jen to úvodní překvapení, že ke spoustě věcí si nemusíte pracně hledat partnera, ale že vám postačí jeho část, která se navíc dá zakoupit v mnoha velikostech a barvách. Mluvím o těch dalších návštěvách, při nichž si začnete všímat všech těch dalších vystavených věciček, lahviček, kroužků, kuliček, pumpiček i kachniček, jejichž účel bývá pro kluka ze středních Čech či holku z Moravy na první pohled naprosto záhadný. Ovšem stačí se na ně zeptat a odpověď vám otevře dveře do úplně nového světa.

Tak třeba tohleto. Vypadá to jako klipsna na ubrus, ale ve skutečnosti je to diskrétní vibrátor s dálkovým ovládáním. Drží na svém místě sám, bez pomoci rukou. Chápete? Bez držení. Obdivujete tu věc a najednou slyšíte prodavačku říkat: “Víte, třeba když jdete na večeři...” Řekne to jakoby nic, takže vy světácky zakýváte hlavou (stejně jako když vám vysvětlila, že z těch lahviček s nápisem “Zákaz inhalování” se inhalovat naopak musí). Jasně, když jdete na večeři, jak jinak. Peněženku, šminky, klíče, kartu a vibrátor. Moment, cože? Na večeři? Přeskočilo jí? Co je to vlastně za člověka, že ji vůbec napadlo brát si na večeři... moment... i když... co když on zas bude plkat o tom, co bylo v práci? Hmmmm... A začnete to promýšlet - všechny ty možnosti použití - a pak v jeden okamžik, jakoby se protrhla nebesa a na vaši hlavu se snesla bílá holubice, najednou nemůžete pochopit, jak jste kdy mohly vyrazit na večeři bez něho. Nudí vás konverzace? Dáte ho na jedničku. Je přítomna tchýně? Dvojku až trojku. Vibrátor má devět vibračních módů (mezi nimi například “hukot”, “nájezd” a “ča-ča”), které se prostě musí hodit pro každou příležitost. A dálkové ovládání? Věřte mi, kdybyste ho svěřila svému partnerovi, váš vztah bude ten nejšťastnější na světě. Plánovala jste mu při večeři říci, něco důležitého? Něco, co dělá špatně? Začnete a najednou vás zalije vlna příjemného tetelení. Podíváte se na něj a napadne vás, že vlastně není tak špatný. Jasně, plánovala jste vážnou konverzaci, ale ta třeba může počkat. Moment... ta prostě musí počkat... než... skončí... ča-ča. Ča-ča-ča.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama