Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ideální žena podle Leonarda DiCapria? Existuje vůbec taková?

Text: Redakce, Foto: Getty images, archiv/15.5.2020
Co vůbec muži od žen očekávají? A jaká je představa jednoho, vlastně celkem známého muže, o dokonalém vztahu? Nejvytíženějšího herce současnosti Leonarda DiCapria vyzpovídali kolegové z britské MarieClaire a my víme, jak by měla vypadat jeho žena snů.

Co vůbec muži od žen očekávají? A jaká je představa jednoho, vlastně celkem známého muže, o dokonalém vztahu? Nejvytíženějšího herce současnosti Leonarda DiCapria vyzpovídali kolegové z  britské MarieClaire a my víme, jak by měla vypadat jeho žena snů a co si myslí o manželství.

DiCaprio má rád modelky,“ tedy v tuto chvíli představuje asi to samé jako konstatování, že Kim Kardashian má ráda pozornost. Jedná se o do očí bijící a zřejmý fakt. Proto se Leovy fanynky trochu podivily, když se známý hollywoodský herec a jeden z  nejznámějších starých mládenců v showbyznysu nechal v nedávném vysílání populární televizní show CBS slyšet, že u žen hledá zcela jiné přednosti, než by ostatní předpokládali. 

Devětatřicetiletý matador tak údajně nehledá slečny ročníku 1990 nebo ty, co se aspoň jednou prošly po mole show Victoria’s Secret, ale takové, co mají adekvátní smysl pro humor, nevyhledávají drama a jsou dobrotivé. Dobrotivost je pak vskutku jedna z vlastností, kterou bychom ve výčtu Leových top list charakteristik ideální přítelkyně nečekali. 

Známý vztahový gurmán (co rok, to nová přítelkyně) záhy přiznal (čímž rovněž překvapil svůj dámský fanklub), že manželství by měla být jedna z nejpřirozenějších věcí mezi dvěma lidmi. „Manželství se prostě musí stát tak nějak samo. Nechávám tomu volný průběh,“ doplnil herec. 

Osvícená slova nelze než doplnit výčtem dosavadních Leových přítelkyň:

Naomi Campbell

Gisele Bündchen  

Bar Refaeli  

Erin Heatherton

Toni Garn

Blake Lively

Jen drobná poznámka – všechno jsou to modelky. A na závěr lze doplnit, že zatímco si DiCaprio na CBS čistil kredit a nechával se unášet představou manželství, jeho mladičká přítelkyně Camila Morrone, se mohla prokázat občaským průkazem, kde najdete v kolonce věk teprve 22 let. Je i ona jen jednou z mnoha? A může se z klasického případu starého mládence vyklubat onen po přirozeném manželství prahnoucí muž? Nechť je Leova performance živým důkazem i odpovědí. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Leo poznal svojí aktuální přítelkyni, když jí bylo 10 let

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama