Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ideální žena podle Leonarda DiCapria

redakce/24.2.2014

Co vůbec muži od žen očekávají? A jaká je představa jednoho, vlastně celkem známého muže, o dokonalém vztahu? Nejvytíženějšího herce současnosti Leonarda DiCapria vyzpovídali kolegové z  britské MarieClaire a my víme, jak by měla vypadat jeho žena snů a co si myslí o manželství.

Leonardo často chodí s modelkami. „DiCaprio má rád modelky“ tedy v tuto chvíli představuje asi to samé jako konstatování, že Kim Kardashian má ráda pozornost. Jedná se o do očí bijící a zřejmý fakt. Proto se Leovy fanynky trochu podivily, když se známý hollywoodský herec a jeden z  nejznámějších starých mládenců v showbyznysu nechal v nedávném vysílání populární televizní show CBS slyšet, že u žen hledá zcela jiné přednosti, než by ostatní předpokládali. 

Devětatřicetiletý matador tak údajně nehledá slečny ročníku 1990 nebo ty, co se aspoň jednou prošly po mole show Victoria’s Secret, ale takové, co mají adekvátní smysl pro humor, nevyhledávají drama a jsou dobrotivé. Dobrotivost je pak vskutku jedna z vlastností, kterou bychom ve výčtu Leových top list charakteristik ideální přítelkyně nečekali. 

Známý vztahový gurmán (co rok, to nová přítelkyně) záhy přiznal (čímž rovněž překvapil svůj dámský fanklub), že manželství by měla být jedna z nejpřirozenějších věcí mezi dvěma lidmi. „Manželství se prostě musí stát tak nějak samo. Nechávám tomu volný průběh,“ doplnil herec. 

Osvícená slova nelze než doplnit výčtem dosavadních Leových přítelkyň:

Naomi Campbell

Gisele Bündchen  

Bar Refaeli  

Erin Heatherton

Jen drobná poznámka – všechno jsou to modelky. A na závěr lze doplnit, že zatímco si DiCaprio na CBS čistil kredit a nechával se unášet představou manželství, jeho nová mladičká přítelkyně, teprve jednadvacetileté modelka Toni Garrn mezitím pracovala na přehlídkových molech v Miláně. Je i ona jen jednou z mnoha? A může se z klasického případu starého mládence vyklubat onen po přirozeném manželství prahnoucí muž? Nechť je Leova performance živým důkazem i odpovědí. 

krásná Toni Garrn

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole