Přejít k hlavnímu obsahu

ČESKÝ GIGOLO: Jací jsou pánové, kteří vám za peníze udělají nebe na zemi?

Jarmila Štuková/25.10.2015

Mít milence už snad nikdo nebere jako něco, co je ženám zakázáno. A klidně si za něj zaplatí - jen se s tím na rozdíl od mužů ve společnosti moc nechlubí.

Krátké taneční molo v nočním baru je lemováno světýlky. Těmi, co zdobí vánoční stromky nebo vietnamské obchody. Do prostoru přilétá oblak kouře. Napjaté ticho najednou prolomí hlasité tóny Beat it od krále popu a na pódium vletí svalovec v těžko určitelném kostýmu. Ani Zorro, ani Batman. Prostě něco mezi. A ačkoli tančí trochu těžkopádně, čistě dámské publikum šílí čím dál víc. Tenhle večer není pro chlapy, ale patří čistě ženám, které si to náležitě užívají. „Spát bych s ním asi nechtěla,“ zpovídá se mi přitažlivá devětatřicátnice Katka, „ale to tancování s ním na židli mě úplně dostalo.“ Její kolegyně z práce, která jí tohle vzrušující překvapení věnovala, má stejný názor. Spát ne, ale pomazlit, to jo. „Já bych si to s ním klidně rozdala,“ labužnicky si olízne rty světačka Šárka, „Stejně jako většina tady. Ale samozřejmě to nepřiznají. Moje šéfka má třeba stálého gigola a nedá na něj dopustit. Jen jí trochu ruinuje peněženku.“

GIGOLO? PROČ NE!

„S klasickým milencem je to těžké. Jsou tam hodně city a zasahuje i do rodinných vztahů. Může to nadělat strašné problémy. Proto jsem si začala platit gigola,“ vysvětluje u kafe šestačtyřicetiletá Jana, svěží hnědovláska s pečlivým make-upem a dobře vybraným stylovým outfitem. „Scházíme se tak dvakrát do měsíce. Říkám mu, že je mým antidepresivem. Pořád od něj poslouchám komplimenty, je zábavný, vyptává se mě na moje pocity a v posteli je vynikající. Dokonce mi někdy dělá i kamarádku na nákupy,“ zasměje se dáma, která má doma i manžela, a pokračuje: „Ale takoví nejsou všichni. Neumím si představit scházet se s nějakým blbcem, který má místo mozku svaly. Vyhovuje mi, že to Dannymu pálí a nenudím se s ním. Zato ten první, se kterým jsem měla rande, mi byl od počátku nesympatický. Hned jsem věděla, že to nepůjde.“ Janě nevadí, že si Danny bere patnáct set na hodinu. Prý za to stojí. A dokonce natolik, že mu dělá reklamu jaksepatří. Jeho služby využívá už i několik důvěrných kamarádek. „Ženy se zbytečně bojí. Jsem jednoznačně proto, že když je nám smutno, manžel doma nefunguje a začne nás hlodat myšlenka, že přestáváme být sexy, je nejvyšší čas zaplatit si gigola.“

Zajímavé je, že ačkoli se počet placených společníků za posledních dvacet let dramaticky zvýšil a na termín gigolo vyskočí v internetovém vyhledavači jen z českého prostředí téměř 70 tisíc odkazů, české ženy na otázku placeného sexu odpovídají stydlivě a spíše negativně. Téměř všechny oslovené kategoricky odmítly, že by byly ochotné za sex utratit i mnohem menší částky, než se objevují v cenících českých gigolů. Jaké ženy jsou tedy konzumentkami pánského placeného sexu? A jak to u nás chodí? Nezbylo než zapátrat přímo u zdroje. U samotných gigolů. A to byl opravdový oříšek. Drtivá většina z nich totiž hned v sms odmítla jakékoli vystupování v médiích. „Nemám zájem, ale kdybys mě nechtěla do časáku, ale do postele, klidně napiš,“ odpověděl Kamil. „Bejbynko a co z toho budu mít? Nějaký prašulky?“ přečetla jsem si divné zdrobněliny od Zdeňka. A podobně formulovali sms i další oslovení. Napsali i tací, kteří podle krkolomné stavby vět a spoustě hrubek asi stěží dochodili základní školu. Svalovce bez mozku jsem hned v počátku eliminovala. A nakonec se z celého spektra vykrystalizovali tři zajímaví společníci ochotní se sejít na rozhovor. Dva pražští a jeden z jižní Moravy.

Celý článek najdete v listopadové Marie Claire

Foto: Pinterest.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole