Přejít k hlavnímu obsahu

BÝT MAMINKOU STAČÍ: Fotografka zachycuje ženy po porodu, aby oslavila krásu mateřství

6.8.2015

Fotografka Liliana Taboas vlastní internetovou stránku Divine-Mothering.com, kam přispívá vlastními fotografiemi a články o mateřství. Často fotí ženy před porodem nebo po porodu, aby ukázala, jak ženské tělo během různých fází mateřství doopravdy vypadá. 

Ke svým portrétům říká: "Lidé po celém světě chtějí vidět více realistické snímky žen, které si prošly mateřstvím. Svým projektem chci ukázat, jak ženské tělo doopravdy vypadá v různých fázích těhotenství. Na fotkách jsou skutečné ženy. Skutečné příběhy. Opravdová nefalšovaná krása. Fotografie nemají šokovat. Mají oslavovat mateřství jako tu nejbáječnější věc a ukázat, že být matkou stačí, že v mateřství je síla. A jsou to právě tyto ženy, které ukazují světu, že nejistota ohledně vlastního těla je zbytečná."

Foto: Boredpanda.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole