Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Anatomie ženiteb! Který si vás vezme a který ne?

redakce/8.11.2013

Vdavky jsou jako hra na kočku a myš. Kamarádka mi nedávno vyprávěla příběh o páru, v němž touhu po spojení životem manželským jeden před druhým tajili tři roky a nakonec se rozešli. Jeden čeká s kyticí, druhý zas s odmítnutím, tak to zkrátka je. Existuje ale určité procento, kde to lze takzvaně vychytat. Anatomie ženiteb vám možná pomůže toto procento odhalit. Přinášíme totiž čtyři nejhorší typy mužů, někteří však do toho překvapivě půjdou, jiní nikoliv.

Mr. Nejsem připraven

Muži, kteří se přesvědčují o to, že na vztah nejsou připraveni na něj ve skutečnosti připraveni mnohdy jsou. V 49% jsou to muži, kteří byli od dětství velmi fixovaní na svoji matku a po bolestivých rozchodech nabíjejí přesvědčení, že vztah nepotřebují, přestože jim citová vyprahlost nedá. Zbylých 41% (procenta jsou orientační) jsou pak muži, kteří nevyrůstali v pevném rodinném zázemí a svůj vztah s matkou naopak budovali na nesrozumitelné komunikaci, jež je ve výsledku pokaždé uvádí v ten omyl, a to sice: „Ženu ve svém životě nepotřebuji, jen sex.“

Mr. Stále na ní myslím

Tento tip muže si vás - obzvláště prodělal vztah, v němž se cítil být realizován - nikdy nevezme. Jedná se totiž o jedince s nízkým sebevědomím, jehož labilitu dokázala zkrotit až zralá dominantní žena. A tu bohužel nepřekonáte, ‚zraněný‘ se v tomto případě se ‚zranitelem‘ potkává zpravidla jen několikrát za život a utrpení ze zranění je jakýsi fetiš, s nímž nemá cenu soupeřit.  

Mr. Stále se porozhlížím

Tento jedinec také představuje červený křížek v kalendáři zrušených svateb. Je to muž plný nejistoty, váhavý, zpravidla málokdy spokojený. Těmto mužům se často také přezdívá kamikaze. Jejich způsob uvažování nad věcmi je totiž sebedestrukční. Neustále vyhledávající vyrovnanost, kterou sami postrádají, končí osamělí, vyčerpaní a prázdní. Vztahy se kamikaze mužem ale navazují snadno a rychle, nemá problém být laskavý, ale zároveň upřímný. Činí to ale jen proto, aby rychle zjistil, zda za to stojíte, či nikoliv. Můžete však narazit na perfektní shodu, na níž dá vsadit se bohužel jen málokdy.

Mr. Vyhledávám mladší

Přerostle embryonální stav mužů je někdy k pláči, to ano. Jedná se ale o muže, který je na svazek připraven. Jeho problém však je, že předčasně doladil svůj život tak, že v něm hledá vysvobození. Jedná se většinou o optimistu zhrzeného vlastním úsilím. Každý další prožitek mu tak činí potíže, neboť má pocit, že už za to nestojí. Takového muže lze však posléze celkem snadno přesvědčit, že nový život s vámi jej vysvobodí.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole