Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

10 důkazů, že s vámi počítá i do budoucna

Text: Redakce, Foto: Unsplash/17.5.2020
Znamení, podle kterých poznáte, že jste pro něj opravdu ta pravá a ne jen jedna z mnoha. 

Chodíte spolu už nějakou dobu, ale pořád tak nějak nevíte, jestli to s vámi myslí vážně? Není nic jednoduššího, než zjistit pravdu hned teď. Protože jestli vás doopravdy miluje, tak… 

1. Když mluví o budoucnosti, počítá s vámi
Ať už se bavíte o tom, kam pojedete v zimě na dovolenou nebo o tom, kde byste za pět let chtěli bydlet, nikdy v jeho plánech nechybíte.

2. Cítí se s vámi jako doma
Pokud spolu ještě nebydlíte, nechává si u vás oblečení, kartáček na zuby a ručník. Taky mu nevadí nakoupit jídlo nebo drogerii pro vás společně.

3. Dělá kvůli vám zásadní rozhodnutí
Přemýšlí o tom, že by se přestěhoval, aby vám byl blíž? Nebo že by změnil práci, aby s vámi mohl trávit více času? Tohle je každopádně plus. 

4. Na rodinných setkáních je vaše přítomnost braná automaticky
To, že nejste svoji, neznamená, že nepatříte do rodiny. Jeho rodina už s vámi na událostech jako jsou narozeniny a oslavy počítá zcela automaticky. 

5. Když mluví o dětech, říká “naše děti”
Nezáleží na tom, jestli druhou část věty doplní nemožnými jmény. Počítá s tím, že jeho děti budou vaše děti.

6. Pořídili jste si společně kočku
Nebo psa. Nebo dům. Ačkoliv se jedná o tři úplně odlišné věci,  jedno mají přeci společné – plánuje s vámi být dlouho! (Minimálně tak dlouho, dokud bude kočka nebo pes na světě.)

7. Snaží se o dobré vztahy s vaší rodinou
Ačkoliv ho nikdo nenutí, rád se stýká s vaší rodinou dokonce i ve chvílích, kdy nemusí. Záleží mu na vás, potažmo i na celé vaší rodině. 

8. Zůstává s vámi v dobrém i zlém
Každý, kdo nehledá vážnou známost, ze vztahu při prvním větším problému vycouvá. Pokud jste si spolu zažili i horší časy a on přesto nejeví známky toho, že pomýšlí na rozchod, je to dobré znamení. 

9. Mluví o svatbě a tom, že si vás chce vzít. 
Řeči o svatbě a o zásnubách můžou možná trochu pokazit prvotní překvapení z žádosti o ruku, na druhou stranu je skvělé vědět, že s vámi v plánování budoucnosti počítá.

10. Podporuje vás ve splnění vašich snů
Pokud mu na vás opravdu záleží, chce, abyste byla šťastná. Zkrátka a dobře, je ve vašem týmu a bude za vás kopat, ať se děje cokoliv. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: ZODIAC SEXTING GUIDE: Jak na lechtivé zprávy podle znamení zvěrokruhu?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama