Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

S kým bude Tommy Hilfiger spolupracovat na Pařížském fashion weeku?

Text: Lucie Švábenská, Foto: Getty images/28.1.2019
Tommy Hilfiger po několik let spolupracoval s jednou z těch nejznámějších a nejúspěšnějších modelek dnešní doby – Gigi Hadid. Po několika společných kolekcích a dobytí New Yorku, Los Angeles, Londýna a Milána svými přehlídkami, je ale čas na změnu - a tou se stane Zendaya!

Zendaya je velmi úspěšná zpěvačka a nyní již i herečka. Původně začínala v Disney komediích pro teenagery, minulý rok ale zabodovala ve veleúspěšném muzikálu The Greatest Showman. Daří se jí na všech frontách. Výjimkou není ani fashion industry. Pomalu ale jistě se během posledních let stala nejen módní ikonou, ale také inspirací pro dívky, ženy ale i módní návrháře. Jedním z nich je Tommy Hilfiger a i přes úspěšnou spolupráci s Gigi Hadid, nyní změnil směr a oslovil právě Zendayu, která nemohla jinak než souhlasit! 

Mezi návrhářem a herečkou je vzájemný respekt, úcta, inspirace a přátelství. Tommy spolupracuje s lidmi, kteří pracují na splnění svých snů a zároveň pozitivně inspirují současnou generaci. Zendaya udává styl a potvrdil to i samotný Tommy: „Zendaya se stala celosvětovou ikonou, která využívá módu k vyjádření svého názoru a zároveň zůstává sama sebou. Naše spolupráce spojí její výjimečný styl s Americkým duchem mojí značky.” 

Jejich kooperace bude představena v sobotu 2.3. 2019 v rámci módních týdnů v Paříži. Pokud jste ale nedočkaví, tak jako my, můžete na spolupráci nahlédnout na sociálních sítích, kde Tommy i Zendaya postupně lákají videi, která poodkrývají kolekci. Jak už Tommy dělá po několik let, a nyní tomu nebude jinak, spolupráce je součástí „see now, buy now“. Ihned po přehlídce tedy designy postupně dorazí do všech obchodů Tommy Hilfiger.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole