Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Rupert Grint se připojil na Instagram a okamžitě učinil velké oznámení

Getty Images
Text: Tereza Čaladi, Foto: Getty Images/13.11.2020
Vítej na světě, Wednesday!
Reklama

Film Harry Potter a Relikvie smrti možná vyšel před více než deseti lety, ale to neznamená, že jsme se oprostili od kouzelnického světa Harryho Pottera .

Ve skutečnosti jsme my, mileniálové, na kouzelném světě pravděpodobně pořád stejně závislí, jako když měl film premiéru.

Mnoho z nás vlastní hůlky, čokoládové žabky a oblečení zdobené znaky bradavických kolejí (Všichni jsme z Nebelvíru, jo?). A všichni můžeme přiznat, že jsme někdy diskutovali o teoriích HP dlouho do noci.

Je proto těžké si pamatovat, že herci mají svůj vlastní život. Harry a Ginny nemají v reálném světě dítě jménem Albus Severus, Ufňukaná Uršula není skutečný duch (A jak bychom chtěli, aby byla!) a Ron s Hermionou ve skutečnosti nejsou spolu – na to jsme byli upozorněni minulý rok, protože se ukázalo, že Rupert Grint chodí roky se slavnou herečkou Georgií Groomeovou, Ano, Ron z Harryho Pottera chodí s Georgií z On je fakt boží! – a my se přes to ještě nepřenesli.

Tento týden nám pár sdělil další novinky, když se Rupert Grint připojil k Instagramu a představil světu své první dítě.

Rupertův vůbec první příspěvek obsahoval fotografii s jeho nově narozenou dcerkou, Wednesday, s komentářem: „Ahoj Instagrame...sice o 10 let později, ale tady jsem. Grint na Gramu! Tady vám všem představuji Wednesday G. Grintovou. Opatrujte se, Rupert.“

Rupertův příspěvěk, který se již pyšní 2,5 miliony followerů, se nepřekvapivě stal virálním, dokonce si vyžádal lásku od kamarádů z Harryho Pottera .

James Phelps (Fred Weasley) okomentoval „Nugátek“ – něco, o čem předpokládáme, že je to vtip, a Tom Felton (Draco Malfoy) se rozhodl pro méně záhadný úhel a komentoval: „Vítej Weasley, už bylo načase. Lásku Wednesday xx“.

To je krásné. Vítej na Instagramu Ruperte a i my vítáme Wednesday na světě!

Čtěte také: Strie, deprese a únik moči: tyto hvězdy porušují poporodní tabu

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama