Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta je naprostý a totální chaos 

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/6.10.2020
... a když se rozvádí celebrity takového formátu jako jsou Angelina a Brad, nic se neutají. 
Reklama

Angelina Jolie je bez debat jednou z nejznámějších a také nejdiskutovanějších žen na světě, která se dostává na titulní strany všech magazínů snad vším, co dělá - ať už se stane novou tváří Marvelu nebo daruje milion dolarů znevýhodněným dětem během pandemie koronaviru. Ovšem je tu jedno téma, které se týká její osoby, o kterém lidé mluví úplně nejraději, a to je její rozhod s Bradem Pittem, který trvá už celé čtyři roky.  

Od dob, kdy jsme řešili střídavou péči jejich šesti dětí, uteklo spoustu času... a to byly ještě klidné časy. Nyní celé řízení provází naprostý chaos! Angelina nedávno dokonce podala stížnost na soukromého soudce, který se ujal případu, a to kvůli jeho předpojatosti a požaduje jeho odstoupení 

Podle agentury AP Angelina podala tuto žádost k vrchnímu soudu, ve které žádá o odstranění soudce Johna W. Ouderkirka z případu. Důvody jsou jasné. Podle dostupných informací je úzce spojován s Bradovou právní zástupkyní Anne C. KileyovouPodle kalifornského práva je tato diskvalifikace vyžadována, pokud osoba vědomá si těchto skutečností “může důvodně vzbudit pochybnosti” o nestrannosti soudce.  

Zdroj blízký páru řekl deníku The Post, že Angelina vlastně vše úmyslně prodlužuje a nechce, aby rozvodové řízení skončilo. “Čím více to prodlužuje, tím více budou trpět děti. Jde o hru, kterou hraje. Stále má děti na další dobu než Brad a snaží se to takhle udržet co nejdéle.” 

Zdroj blízký Angelině však toto tvrzení vyvrátil: “Ona je ta, kdo požádala o rozvod. A je to právě ona, kdo to chce mít co nejdříve za sebou.”  

Čtěte také: Kolik že má Brad Pitt na účtě???

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama